Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Plastové krabice na stěhování

05. 06. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
Profigroup Krabice

Využijte možnosti půjčit si plastové boxy na stěhování! Oproti kartonovým krabicím ušetříte čas a vaše věci budou ve větším komfortu. Plastové boxy jsou již připravené k použití, nemusíte je skládat, ani lepit, jako tomu je u papírových kartonů.

Půjčte si plastové boxy

Plastové boxy, které nabízíme ve spolupráci s firmou SmartHop, jsou rovněž uzamykatelné. Pokud tedy budete chtít přestěhovat nějaké cennosti nebo dokumenty, které nechcete, aby někdo během stěhování viděl, můžete si je i zabezpečit buď námi poskytnutými páskami nebo vlastním zámkem.

 

 

Půjčení plastových boxů probíhá:

- rychle: neztrácejte čas sháněním a lepením krabic

- jednoduše: objednejte online, my vám je přivezeme

- pohodlně: až budte přestěhovaní, vyzvedeneme si ji

Plastové boxy jsou z kvalitního materiálu. Jsou odolné a pevné a mají nosnost až 30 kilogramů. Boxy jsou vyrobeny tak, aby se daly stohovat jak v otevřeném stavu (prázdné), tak i když jsou plné. Ke každému balíčku 20 ks boxů dodáváme zdarma vozík pro snadnou manipulaci.

Nabízíme i stěhování nebo skladování

Když už si ušetříte čas se sháněním boxů, proč neušetřit další cenné minuty nebo hodiny i tím, že si objednáte také stěhování? Disponujeme zkušenými pracovníky a kvalitním vozovým parkem. Postaráme se o vše potřebné okolo stěhování.

A pokud byste chtěli nějaký kus nábytku na čas uskladnit, můžeme vám nabídnout i kvalitní suché větrané a hlídané prostory. Nábytek přitom i sami odvezeme.

Jak funguje zapůjčení boxů

Ať už se rozhodnete stěhovat s námi nebo svépomocí, pro zapůjčení boxů to nemá žádný vliv. Boxy vám dovezeme až domů v domluvený čas a podle doby pronájmu si pro ně opět přijedeme.

Až si domluvíte potřebný počet boxů a dobu pronájmu, bude potřeba poslat platbu za pronájem na účet. Bez platby předem není možné boxy doručit. Při předání boxů pak našim pracovníkům zaplatíte hotově ještě vratnou zálohu, kterou vám opět dáme zpět až nám vrátite boxy.

Zapůjčení boxů je jednoduché, rychlé a šetří váš čas.

Ceník plastových boxů

Za každý plastový box na stěhování zaplatíte 80 Kč půjčovné na týden a 100 Kč vratnou zálohu. Boxy zavážíme v minimálním počtu 20 ks. Při odběru nad 100 ks výrazné slevy!

Objednejte si plastové boxy pro vaše stěhování a nebudete litovat. Boxy od SmartHop a Profigroup se vyplatí!

 

 


keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?