Koronavirus

Vážení zákazníci,

prožíváme nestandardní časy, všichni se musíme s nastalou situací vyrovnat a přizpůsobit svůj život aktuálním potřebám. Jak řekl ve svém proslovu i prezident Zeman: je potřeba brát koronavirus vážně, ale určitě nepanikařit.

I vedení naší společnosti Profigroup věří, že Češi si s pandemií koronaviru poradí a vše opět bude brzy v tradičních kolejích. Nyní je však opravdu nutné dodržovat několik základních pravidel, abychom ochránili sebe, ale také lidi ve svém okolí.

Zejména je potřeba:

- na veřejných prostorách si zakrývat pusu a nos

- nesahat si rukama na obličej

- po příchodu domů si umýt ruce, ideálně antibakteriálním přípravkem

Dodržování těchto tří základních povinnosti vám výrazně zvýší šanci, že se koronavirem nenakazíte.

Bohužel, setkáváme se i s názorem, že mladí lidé se chránit nemusí, protože jim virus nepůsobí žádné nebo téměř žádné příznaky. Právě tento názor je však velmi nebezpečný. Mládeži, ono to totiž není jen o vás! 

Pokud se nakazíte koronavirem, s největší pravděpodobností to opravu moc nepocítíte. Stanete se však "tichým" přenašečem a můžete nákazu předat starším lidem - včetně rodičů, prarodičů. A u těch mohou být příznaky podstatně horší. Myslete tedy na ostatní a dodržujte stanovená pravidla, byť to pro vás bude znamenat na určitou dobu vystoupit z komfortní zóny.

Naše společnost okamžitě přistoupila k bezpečnostním opatřením, aby stěhování, vyklízení a skladování proběhlo bez problémů a zbytečných obav. Zodpovědný přístup vyžadujeme bez výjimky od zákazníků, ale i od našich pracovníků. Proto:

- nepodáváme zákazníkovi ruku

- požadujeme nošení roušky a dodržování bezpečného odstupu

- v případě onemocnění zákazníka překládáme zakázku na jiný termín!

- přebíráme hotovost do igelitových desek

Našich opatření, která uskutečňujeme za účelem co nejvyššího bezpečí všech zúčastněných, je mnohem více. Snažíme se přizpůsobit všem povinnostem, neboť víme, že naplánovaná stěhování se jen těžko překládají nebo ruší.

Buďme k sobě ohleduplní, dodržujme nastavená pravidla a vše bude v pořádku.

 

Lukáš Ježek, jednatel společnosti

 č.1
 č.2
 č.3
 č.4

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.