Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Jak řešit dopravu při stěhování

23. 03. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 4 minuty
stěhování Praha

Přišel čas stěhování a vy musíte vyřešit, kdo vám všechen nábytek odveze. Stěhování Profigroup vám zajistí nejen samotné nanošení věcí do auta, ale i samostatnou dopravu, když si zajistíte pomocníky na nakládku a vykládku.

Doprava při stěhování

Stěhujeme v Praze i jejím okolí, výjezdová místa máme také ve Středočeském kraji. Zákazníkům nabízíme odstěhování bez jediné fyzické námahy, když se o vše postaráme - balení nábytku, zabalení do krabic, odnos do vozu, přepravu i konečné rozmístění nábytku po bytě a likvidaci obalů.

Pokud jste se však rozhodli, že vám se stěhováním pomohou kamarádi a chybí vám pouze dostatečně velký vůz na stěhování, i s tím vám můžeme pomoci. Pošleme k vám zkušeného řidiče s prostorným vozem, který se postará o to, aby byl nábytek bezpečně upevněn a nepoškodil se během přepravy.

Náš řidič vám navíc pomůže i s obalením nábytku a bude celé stěhování odborně koordinovat. Nebudete tak mít zbytečné prostoje a stěhování vás tolik časově a psychicky nevyčerpá.

Cena dopravy je pevně daná

Pokud budete chtít využít pouze dopravy s řidičem, nikoliv stěhování, pak vás bude stát každá hodina tisíc korun. V ceně budete mít všechny standardní služby, které poskytuje Profigroup během stěhování, včetně například zapůjčení krabic, zajištění obalového materiálu, zapůjčení nosících pásů či rudlu.

Než se vrhnete do možnosti zapůjčit si pouze vůz s jedním pracovníkem, tak zvažte své rozhodnutí. Mějte na paměti, že cena za dva pracovníky s autem je sice vyšší - 1200 Kč/h, ale v tu chvíli se již o nic nemusíte starat. I z toho důvodu zákazníkům doporučujeme si ty dvě stovky připlatit a nechat kompletní stěhování na specialistech.

Kamarád vám pomůže, ale...

Vždyť kamarády si můžete pozvat až na kolaudaci. Věřte, že vám bude mnohem příjemnější, když v dalších měsících na společných setkáních s kamarády budete vzpomínat na zdařilou zapíječku nového bytu či domu, než když při každém setkání budete mít na talíři, jak vám kamarád tenkrát se stěhováním pomohl za dvě piva a pizzu. A navíc, určitě vás v budoucnu bude čekat stěhování na oplátku jeho obydlí.

Proč si objednat stěhováky

Pozvat si specialisty se vyplatí z mnoha důvodů. Kromě ušetření vlastních fyzických sil a dlouhého domlouvání či přemlouvání příbuzných nebo kamarádů ušetříte také spoustu času. Zkušení stěhováci vám byt odstěhují klidně i za polovinu času než by trvalo vám s kamarády.

Navíc pokud se něco během stěhování poškodí, kamarádi vám asi náhradu škody neproplatí. A jestli ano, tak jen poměrnou část podle vlastních možností. Stěhovací firmy jsou proti případnému poškození pojištěné.

Kontaktujte nás

Neváhejte a obraťte se na nás se svou poptávkou. Obratem, zcela zdarma a nezávazně vám sdělíme cenovou nabídku a vy se pak můžete rozhodnout, jestli do toho s námi půjdete. Máme za sebou tisíce hodin stěhování každý měsíc, nabízíme bezkonkurenční poměr cena-výkon. Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?