Nebojte se přestěhovat do Prahy

Celý život jste bydleli v menším městě a teď přišel čas na přesun do hlavního města? Získali jste novou práci, zamilovali jste se, zdědili jste byt? Ať už je důvod vašeho stěhování jakýkoliv, nebojte se změny. A už vůbec se nemusíte bát stěhování.

Profigroup vás přestěhuje

Naši stěhováci vyřeší vše potřebné ohledně přesunu nábytku i drobných věcí. Máme spoustu zkušeností se stěhováním do Prahy i ostatních měst. Stěhujeme ze Strakonic, z Plzně, z Benešova...

Jsme zvyklí, že stěhování je pro zákazníky velký zásah do jejich života. Proto dbáme na pečlivý výběr pracovníků a neustále se snažíme vylepšit nabízený komfort. Naší zásadou je férové jednání, co se domluví, to platí.

Cena stěhování se vždy odvíjí od délky trvání a počtu pracovníků, kteří stěhování zrealizují. Naše party jsou sehrané, práce rychle utíká. Poskytujeme obalovou službu zdarma, nebojíme se demontáže skříně, postele či komod. Vše je již v hodinové sazbě, na zjištění ceny stěhování tak nepotřebujete dlouhé výpočty.

Přehledné stěhování, včetně ceny

O všech důležitých krocích během stěhování budete informováni. Šéf party s vámi bude komunikovat a vše vysvětlí. Kalkulace výsledné ceny stěhování je přehledná, takže se v ní určitě neztratíte. Obalový materiál platíte zvlášť podle skutečné spotřeby.

Stěhování s Profigroup si budete užívat. Kluci jsou sehraní, ochotní, vstřícní a nezkazí legraci. Všichni naši pracovníci mluví česky a jsou ve věku od 23 do 40 let. Dbáme na dobrý vzhled a hlavně - na kvalitně odvedenou práci.

Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou. Rádi vám obratem a zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Stěhujeme jak domácnosti, tak i firmy. Našimi zákazníky jsou známé osobnosti, velké nadnárodní firmy, ale především rodiny s dětmi, novomanželé nebo senioři. Každá zakázka je pro nás stejně důležitá.

stěhování do Prahy
když se chcete stěhovat do Prahy
stěhování na pražské sídliště

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.