Vyřešte závozy zákazníkům jako Bonami

Máte spoustu zakázek, práce až nad hlavu a po zavíračce ještě musíte veškeré prodané zboží rozvézt zákazníkům? Ušetřete síly a svěřte rozvoz externímu dopravci - stěhování Profigroup!

Rozvážíme zboží pro Bonami

Naši pracovníci jsou specialisty v tom, co dělají. Stěhujeme denně domácnosti i firmy, máme spoustu zkušeností a máloco nás dokáže zaskočit. Jsme komunikativní, pracovití a nezkazíme legraci. Stěhování s námi si užijete.

Po letech práce na zdokonalování našich procesů jsme se rozhodli posunout o level výše a nabídli jsme naše služby internetovým obchodům a e-shopům. Jako dopravci tak již působíme pro několik firem - například pro Bonami.

Každý všední den tak můžete naše pracovníky vídat v ulicích Prahy, jak rozvážejí nábytek z tohoto uznávaného obchodu. Spolupráce je oboustranně velmi dobře hodnocená a my věříme, že se bude v budoucnu rozšiřovat.

Doprava pro e-shopy a internetové obchody

Neváhejte se na nás obrátit s dotazem na dlouhodobou spolupráci. Můžeme pro vás zajistit pravidelnou dopravu na každý den v týdnu nebo jen na několik dní v měsíci. Přesně podle vašich potřeb.

Naše služby dopravy pro e-shopy a internetové obchody poskytujeme zejména na území hlavního města Praha, ale naším regionem je i Kladensko, Berounsko, Příbramsko, Strakonicko nebo Plzeňsko.

Nejčastěji jezdíme pro obchody s nábytkem, kde můžeme nabídnout i montáž dovezeného zboží. Našimi partnery jsou však i obchody s obuví, bílou technikou, cukrovinkami a další.

Spolupráce v dopravě

V době, kdy spousta podniků hledá řidiče dodávek, jsme přišli s řešením - nabízíme naše řidiče i s dodávkou. Ušetříte si tak starosti o vozový park i mzdové náklady na řidiče.

Kontaktujte nás, určitě se domluvíme. Naše auta jsou pravidelně servisována a obměňována. Nyní disponujeme vozovým parkem, kde je nejstarší auto z roku 2016. Naši kluci jsou skvělí řidiči a vaše zboží se zaručeně dostane k zákazníkovi v předem domluveném čase a v neporušeném stavu.

Zavolejte nám, napište. Vaši poptávku zvážíme a v každém případě se ozveme zpět. Pojďte do toho s námi a posuňte své podnikání opět o stupeň výše!

stěhování kurýr Bonami
stěhování Praha
stěhování Profigroup zajišťuje dopravu pro Bonami

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.