Plastové či papírové krabice na stěhování?

Nejen stěhování můžete mít od Profigroup na míru. Od května 2020 nabízíme našim zákazníkům na míru také krabice ke stěhování.

Plastové boxy na stěhování

Oblíbené papírové krabice ke stěhování samozřejmě v naší nabídce necháváme, jen u nich dojde k menší úpravě podmínek pro zapůjčení. K nim však nově nabízíme také mnohem pevnější, odolnější a uzamykatelné boxy plastové.

Plastové boxy, které nabízíme ve spolupráci se společností SmartHop, nabízejí zákazníkům nové možnosti pro stěhování. Boxy jsou běžným užíváním prakticky nerozbitné, nepropustí vodu – což oceníte při stěhování během deště, nedají se promáčknout, roztrhnout a pokud si na ně dáte zámek, ani otevřít.

Nezanedbatelnou výhodou plastových krabic je i jejich snadné uzavírání. Žádné použití lepící pásky, žádné dlouhé skládání. Vše rychle, jednoduše a kvalitně.

Zvýhodněná cena krabic na stěhování

Boxy z plastu nabízíme během května 2020 jako novinku za akční cenu 1300 Kč/20 boxů/týden. V ceně týdenního půjčovného máte dopravu krabic k Vám i odvoz krabic po stěhování a praktický vozík pro manipulaci po bytě. Při půjčení zaplatíte také vratnou kauci 100 Kč/ks.

Nechte se inspirovat manažery velkých českých firem, kteří již kouzlo plastových krabic objevili, a objednejte si i pro své stěhování kvalitní krabice na vaše cennosti.

Ceník krabic k půjčení

Vyberte si dle vlastní potřeby. Půjčte si pevné papírové krabice nebo uzamykatelné plastové boxy. Obě varianty můžete kombinovat.

Papírové krabice (rozměry 58x38x30):

Vratná záloha 50 Kč/ks, půjčovné 15 Kč/ks, doprava 400 Kč. Minimální odběr 20 ks.

Papírové boxy na šaty a kabáty (rozměry 58x38x150):

Vratná záloha 250 Kč/ks, půjčovné 100 Kč/ks, doprava 400 Kč. Minimální odběr 1 ks.

Plastové boxy (rozměry 60x40x31):

Vratná záloha 100 Kč/ks, půjčovné 80 Kč/ks, doprava zdarma. Minimální odběr 20 ks.

Závoz obalového materiálu probíhá dle domluvy s dispečerem.

plastové boxy na stěhování
papírové krabice na stěhování
doprava pro internetový obchod Bonami

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.