Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Více služeb od jedné firmy

20. 05. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
Stěhování Praha - PROFIGROUP

Proč si volat na čtyři služby čtyři různé firmy, když pro vás může jedna firma zajistit vše potřebné?

Od stěhování po skladování od Profigroup

Potřebujete odstěhovat část bytu, další část nábytku vyhodit a něco uskladnit? Pokud vám každou službu bude zajišťovat někdo jiný, pak vás čekají hodiny domlouvání, aby vše klaplo. Nebylo by příjemné zbavit se těchto povinnosti vše zkoordinovat tak, aby na sebe jednotlivé služby navazovaly?

Od Profigroup získáte stěhování, vyklízení i skladování. Navíc si od naší firmy můžete nechat prostory i vyčistit ozonem, a tak máte až čtyři služby najednou. Navíc si všechny práce sama zorganizuje tak, aby to pro vás bylo co nejméně časově náročné.

Více informací o ozonizaci prostoru se dozvíte ZDE.

Budeme stěhovat v Praze

Ať už potřebujete v Praze odstěhovat z Barrandova, Stodůlek, Lhotky, Kamýku, Starého Města nebo dalších částí, zavolejte si Profigroup. Naši kluci jsou zvyklí pohybovat se po celé Praze. Jezdíme na sídliště i na okrajové části do vilových čtvrtí.

Díky tomu, že ke stěhování používáme vozy do 3,5 tuny, se dostaneme do všech ulic v Praze. Tedy včetně staré části - Starého Města, Nového Města či na Malou Stranu.

Stěhujeme jak malé domácnosti, tak velké nadnárodní firmy. Všechny zakázky na stěhování, vyklízení či skladování jsou pro nás stejně důležité a stejně profesionálně vedené. Naše kalkulace je jasně daná, přehledná a bez skrytých poplatků.

Koordinace více služeb není problém

Jak už jsme psali v úvodu článku, není pro nás problém zkoordinovat více služeb najednou. Využití stěhování společně s vyklízením nebo vyklízení s ozonizací není ničím neobvyklým. Se zákazníkem v tom případě domlouváme pouze termín a pak už je všechna starost na nás.

Mezi v poslední době stále více oblíbené služby patří stěhování na klíč. Spousta lidí nemá čas a tak rádi využijí možnosti nechat starosti se stěhováním na specializované firmě. Firma Profigroup se stěhováním zabývá již od roku 2012, a tak má v této činnosti spoustu zkušeností.

O stěhování na klíč píšeme ZDE.

Naše služby navíc stále rozšiřujeme. Zatím poslední novinkou je půjčování plastových boxů na stěhování ve spolupráci s firmou SmartHop. Naši zákazníci tak mají k dispozici kvalitní boxy, kde se jejich věci nezničí, nezmoknou, nerozbijí se.

Novinku v podobě plastových krabic jsme představili ZDE.

Kontaktujte naše pracovníky

Jsme připraveni vysvětlit vše potřebné okolo stěhování, vyklízení, skladování nebo ozonizace. Neváhejte nás kontaktovat na mailu nebo telefonním čísle, které najdete v záložce Kontakty.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?