Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

O stěhování vůbec nemusíte vědět

08. 01. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování na klíč Praha

Nebojte se stěhování! V dnešní době už zdaleka není potřeba malovat černé scénáře. Firma Profigroup se na stěhování specializuje a její stěhováci jsou v pravém slova smyslu odborníci. U stěhování tak třeba vůbec nemusíte být!

Stěhování na klíč

Objednejte dovolenou, předejte klíče stěhovákům a hurá na víkend k moři! Ano, i tak může vypadat vaše stěhování. Firma Profigroup nabízí stěhování na klíč, při kterém se postará o vše od zabalení triček, hraček, knih do krabic, přes obalení nábytku, převoz, rozmístění v novém bytě a vyložení věcí do skříní.

Po víkendu u moře se tak vrátíte již do nového bytu, aniž byste museli cokoliv slevit ze svého životního standardu.

Jak stěhování probíhá

Stěhování na klíč bez přítomnosti zákazníka je zcela individuální záležitostí. Zákazník od prvotního kontaktu bude mít přiděleného šéfa party, se kterým bude řešit všechny požadavky i vyřizovat potřebnou administrativu.

Při úvodní schůzce se společně podíváte do obou bytů - ze kterého se budete stěhovat, i do kterého se budete stěhovat. Určíte si postup a sdělíte požadavky ohledně rozmístění nábytku. Až vše bude jasné, podepíšete potřebné dokumenty, složíte zálohu a hlavně - předáte klíče od obou bytů.

Tím pro vás končí úvodní část stěhování a 90 % starostí spojených se stěhováním. Co říkáte, docela nenáročné, viďte?

Vše sami odstěhujeme

Podle vašich instrukcí zařídíme celé stěhování. Domluvený počet pracovníků se postará o zabalení věcí do krabic, jejich odnos do auta, případnou demontáž i opětovnou montáž a rozmístění nábytku.

Byt zůstane po našich stěhovácích připravený k okamžitému obývání. Jakmile se vrátíte od moře nebo od babičky, můžete rovnou připravit sváteční večeři, děti usednout k úkolům nebo se prostě uvelebit u televize a společně si užít první večer v novém bytě.

Cena za stěhování ultra inclusive

A kolik takové stěhování stojí? Cena je hodně individuální dle velikosti stěhované domácnosti a servisu, který je zákazníkem vyžadován. Nejčastěji se cena pohybuje od 50 do 80 tisíc korun.

Zavolejte si o schůzku s vaším šéfem party! Úvodní schůzka s prohlídkou obou bytů stojí 1650 Kč a je zcela nezávazná.

Nechte starosti se stěhováním na profesionálech ve svém oboru. Nechte starosti se stěhováním na Profigroup!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?