Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Proč spojit stěhování s vyklízením

15. 01. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 4 minuty
stěhování Praha

Při stěhování najdete spoustu věcí, o kterých jste již dávno nevěděli. Nestěhujte je! Využijte celou akci k tomu, že se nepotřebných věcí zbavíte. Objednejte si firmu, která po stěhování uskuteční i vyklízení.

Stěhování a vyklízení v jednom

Sloučení stěhování a vyklízení do jedné akce má jednu velkou výhodu - zabere vám jediný den a nemusíte si brát tedy více volna v práci nebo se omezovat oproti běžnému životu.

Jak takové stěhování spojené s vyklízením probíhá?

Je to hodně individuální a velmi bude záležet na vašem vlastním rozvážení. Pokud budete chtít odvézt věci na sběrný dvůr a ušetřit pár stovek za skládku, pak počítejte s tím, že firma začne nejprve vyklízením.

Věci určené k likvidaci vám pracovníci odnesou z bytu do auta a až budou všechny, odjedou s nimi na sběrný dvůr určený vašemu bydlišti. Po návratu ze sběrného dvora pak zahájí stěhování.

Pokud upřednostníte vyhození věcí na skládku, pak se nejprve budete stěhovat a pak teprve vyklízet. Důvod je jednoduchý. Zatímco u sběrného dvoru budou pracovníci firmy potřebovat vaši přítomnost a bude tedy nutné stihnout otvírací dobu, na skládku pojede firma bez vás a věci může vyhodit klidně až druhý den, pokud nestihne otvírací dobu v den vyklízení.

Výhody odvozu na skládku

Vyklízení na skládku má tu výhodu, že pro vás osobně se akce zkrátí o dobu skládky. Vy se prostě přestěhujete, necháte odnést z bytu věci na vyhození a tím pro vás akce končí. Můžete se tak začít věnovat vybalování a kochat se novým bytem či domem.

Výše uvedené platí však pouze v případě, že se budete stěhovat pouze v rámci jednoho města. Pokud se stěhujete mezi městy, pak bude vyklízení nutné uskutečnit v jiném termínu.

Jestliže se vyklízené věci vejdou do auta společně s věcmi, které se stěhují, pak můžete v jeden den uskutečnit i vyklízení - buď cestou zastavíte na sběrném dvoře nebo po skončení stěhování necháte věci na autě a firma je vyhodí druhý den na skládce.

Pozor! Toto rozhodnutí musíte učinit před začátkem celé akce.

Jak je to s placením stěhování a vyklízení

Firma Profigroup má jak pro stěhování, tak pro vyklízení stejné hodinové sazby, kalkulace ceny je tedy velmi jednoduchá. A to i v případě, že by vám například vyklízení chtěli zaplatit rodiče nebo třeba noví nájemníci vašeho bytu.

Cena stěhování a vyklízení je závislá na době celé akce. Někdo má byt 2+1 přestěhovaný v rámci jednoho města za šest hodin, jiný za deset. Velkou roli hrají především drobnosti, množství obalování a demontáže.

Recenze hovoří za vše

Spousta našich zákazníků hodnotí naši práci jako vynikající. Stěhování a vyklízení se věnujeme několik let a máme za sebou spoustu zkušeností.

Kontaktujte naše dispečery a zjistěte nezávaznou cenovou nabídku pro vaši poptávku.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?