Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Jak se vyhnout starostem se stěhováním

07. 02. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Praha

Stěhování v Praze už dávno není žádná věda. Specializovaná firma zařídí přesun vašich věcí, aniž byste se museli nějak namáhat. Je však potřeba vybrat pro stěhování správnou firmu.

Když se chcete dobře přestěhovat

Mějte na paměti, že přestěhovat dokáže každý, ale dobře přestěhovat jen málokdo. Specializované firmy si zakládají na preciznosti, pečlivosti a profesionalitě. Jestli máte k převozu dva kusy nábytku, asi přežijete případnou amatérskou práci a upřednostníte levnější variantu. Jestli chystáte přesun celého bytu nebo firmy, určitě byste měli svěřit své věci do rukou firmě, která již působí na trhu delší dobu a má prokazatelné kladné reference.

Se stěhováním je to stejné jako s jízdou autem. Můžete vyrazit na D1 z Prahy do Brna trabantem nebo mercedesem. Dojedete (nejspíš) v obou autech, rozdíl však bude v rychlosti a komfortu.

Stejný rozdíl je i ve stěhování s amatéry nebo profesionály. U levnější varianty počítejte s možností, že se něco odře, rozbije nebo nedopadne. Kvalitní služba přitom nemusí stát o moc více, ale máte jistotu, že vše proběhne bez problémů.

Stěhování kvalitně

Firma Profigroup si zakládá na dobrém jméně. Od svých zákazníků očekává zpětnou vazbu a případné nesrovnalosti bez odkladu vyřizuje a vysvětluje. Máme tým zkušených stěhováků, kteří vědí, co se od nich pro profesionálně zvládnutou akci vyžaduje.

Naše práce je pečlivá, rychlá a kvalitní. Samozřejmostí je pro nás diskrétnost, ochota a poctivost. Používáme obalové materiály od osvědčeného dodavatele a jsme pojištěni. Nabízíme zapůjčení krabic zdarma.

Byli jsme oceněni v podobě realizací zakázek pro známé osobnosti českého šoubyznysu - herce, moderátory i zpěváky. Stěhovali jsme velké národní firmy, školy, knihovny, muzea a další významné instituce.

Odstěhujeme i vás

Kontaktujte nás se svou poptávkou a my vám obratem sdělíme naší nezávaznou cenovou nabídku.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?