Proč si neušetřit starosti se stěhováním?

Jsme tu pro naše zákazníky. Hoďte starosti se stěhováním za hlavu a nechte vše na nás. Stěhování s námi, to je stěhování lehce a za rozumnou cenu.

Starosti se stěhováním

Každá změna bolí. Některá déle, jiná kratší dobu. I stěhování je svým způsobem velký zásah do tradičního životního stylu. Podle toho, jak se ke stěhování postavíte, budete na něj poté i vzpomínat.

Rozmyslete si hned v úvodu, jestli se budete chtít přestěhovat svépomocí nebo si pozvete specializovanou firmu. Pokud jste pracovně vytížení nebo máte větší rodinu, určitě doporučujeme obrátit se na stěhovací firmu. Vše potřebné za vás vyřídí a ušetří vám spoustu psychických sil.

Jdeme stěhovat s firmou

Vyberte si termín stěhování (nejlépe dva termíny) a zavolejte do stěhovací firmy. Budou po vás chtít vědět podrobnosti o vašem stěhování, aby dispečer určil vhodný počet pracovníků a aut. Většinou ještě během tohoto prvního hovoru dostanete nezávaznou cenovou nabídku.

Určitě nemusíte hned nic objednávat. Domluvte se s dispečerem, že si vše proberete a ozvete se znovu. Nebo vám dispečer zavolá sám podle domluvy. Pokud se rozhodnete využít služeb stěhovací firmy, pak už zbývá jen doladit datum a čas začátku stěhování a vrhnout se na balení.

I když ani to vás nemusí čekat. Firma Profigroup totiž nabízí i tzv. stěhování na klíč, kde za vás nejen věci nanosí do auta, převeze a vyloží v novém bytě, ale postará se i o zabalení drobností do krabic a jejich vyložení.

Stěhování po Praze i mimo ni

Při prvotním kontaktu se ujistěte, že stěhovací firma má všechny potřebné informace - tedy hlavně místa nakládky a vykládky. Některé firmy totiž působí jen na určitém území a například neposkytují stěhování mimo Prahu.

Firma Profigroup má zkušené zaměstnance, nový vozový park a o její kvalitě hovoří řada spokojených zákazníků z řad domácností i firem. Jezdíme jak po Praze, tak mimo ni. Pokud je nakládka nebo vykládka v Praze, pak vykládka nebo nakládka může být kdekoliv v České republice.

Cena stěhování

Naše kalkulace ceny stěhování je velmi jednoduchá a přehledná. Už před objednáním služby víte, jakou cenu nabízíme a ta zůstane nezměněna po celou dobu stěhování. Sami si tak můžete průběžně sledovat, kolik vás stěhování stojí.

Platba za stěhování probíhá z pravidla hotově. Pouze státní instituce a větší firmy, které s námi mají uzavřenou spolupráci na delší dobu, mohou platby zasílat bezhotovostně.

A kolik stojí stěhování? Je to hodně individuální. Byt 2+1 v rámci Prahy můžeme odstěhovat za cenu kolem sedmi tisíc korun, ale také za dvanáct tisíc. Stěhování je velmi specifická služba a její výslednou cenu může ovlivnit celá řada faktorů.

Kontaktujte nás

Neptejte se ve svém okolí, zavolejte přímo nám a zeptejte se na vše, co vás ohledně stěhování zajímá. Naši dispečeři vám poradí.

stehovani Profigroup
stěhování firem Praha
stěhování domácností Praha
stěhování krabic

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.