Jak na stěhování prodejny

Stojíte před náročným stěhováním své prodejny? Objednejte si na pomoc naši stěhovací firmu PROFIGROUP. Pomůžeme vám přestěhovat prodejnu, sklad i kancelář. Vše snadno a rychle.

Jak přestěhovat prodejnu

Čeká vás stěhování prodejny na novou adresu? Je jedno, jestli budete stěhovat pouze malý obchůdek s pár regály, nebo třeba velký obchod s rozsáhlým skladem. Naše profi stěhovací firma PROFIGROUP, má praxi v oboru se stěhováním prodejen a skladů již několik let. Za tuto dobu jsme přestěhovali mnoho spokojených klientů, kteří se nemuseli během stěhování prodejny o nic starat. 

Objednejte stěhování prodejny

Pokud se chystáte přestěhovat svou prodejnu, pobočku, kancelář nebo firmu na novou adresu, určitě máte hodně práce s balením všeho vybavení. I když máte šikovné zaměstnance a ochotné přátele, kteří vám rádi se stěhováním prodejny pomůžou, nastává problém u pořízení obalového materiálu a kartonových krabic, nebo sehnáním velkého stěhovacího vozu. 

Stěhování malého obchůdku navíc musí mít jasně daný řád, díky kterému nevznikne na placu chaos a nepořádek. Naši specializovaní stěhováci jsou pravidelně školeni a díky praxi vám usnadní stěhování na maximum. S naší stěhovací firmou nebudete mít žádnou práci ani s balením. O vše se postarají naši technici, dle předem dohodnutých podmínek.

Připravíme váš obchod na stěhování:

  • zajistíme návštěvu našeho technika
  • připravíme plán a cenovou kalkulaci
  • v dohodnutém termínu k vám pošleme naše stěhováky
  • vše důkladně zabalíme a odnosíme do vozu
  • převezeme vaši firmu na novou adresu
  • vyložíme věci na předem domluvená místa

Objednejte si stěhování firmy u nás

Zapomeňte na hodiny balení všeho, co ve vašem obchodě najdete. S námi bude stěhování hračka. Vy se můžete těšit na otevření nové prodejny, zatímco naši stěhováci se postarají o bezpečný převoz prodejny na novou adresu.

stěhování prodejny
stěhování rodiny s dětmi
stěhování domácnosti Praha

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.