Stěhování po Praze 6

Potřebujete objednat stěhovací firmu pro stěhování po Praze 6 a okolních částí Prahy? Objednejte si naši firmu PROFIGROUP. Přestěhujeme vás po celé Praze i ČR.

Stěhování po Praze 6 snadno a rychle

Potřebujete přestěhovat svůj byt, dům nebo firmu na Praze 6 a hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která disponuje vlastním prostorným stěhovacím vozem? Objednejte si služby v PROFIGROUP. Jsme stěhovací firma, která zajišťuje stěhování po Praze 6 do ostatních částí Prahy i do všech koutů České republiky. 

Na kontě máme za 8 let působení stovky spokojených zákazníků. Specializujeme se totiž na stěhování, vyklízení, skladování, odvoz a přepravu. Nabízíme své služby v oblasti stěhování malých garsoniér až po velké rodinné domy. Ke stěhování přistupujeme profesionálně, s maximální bezpečností. Navíc jsme kvalitně pojištěni, proto v případě nehody garantujeme adekvátní vyplacení pojistné události.

Proč si objednat stěhování po Praze 6?

Objednejte si profi stěhování od nás. Pošleme k vám technika, který přesně určí rozsah stěhování, připraví stěhovací plán, zajistí dostatečně velké stěhovací auto a nakonec k vám ve sjednaný čas přijedou naši stěhováci. Při práci jsme jištěni pojistkou s vysokým plněním. K práci používáme výhradně profesionální stěhovací popruhy a jiné stěhovací pomůcky

Nábytek i ostatní věci připravíme k transportu a odvezeme na novou adresu. Stěhování děláme nejen na Praze 6, ale také v ostatních částech Prahy i po celé České republice. Stěhujete se za prací? Obraťte se na nás.

Zavolejte si o termín stěhování

Zarezervujte si termín stěhování u PROFIGROUP s dostatečným předstihem. Jedině tak budete mít naprostou jistotu, že stěhování proběhne dle vašich představ ve sjednaném termínu. O průběh stěhování se nemusíte starat, vše zařídíme za vás.

stěhování Praha 6
přestěhování domácnosti Praha 6
stěhujete se v Praze 6

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.