Jak zabránit poškození nábytku při stěhování

Stěhujete se a přemýšlíte, jak zabránit poškození nábytku během stěhování? Naši zkušení stěhováci z PROFIGROUP vám poradí, jak správně zabalit jednotlivé typy nábytku.

Chraňte svůj nábytek během stěhování 

Čeká vás stěhování? Ať už budete stěhovat jen několik věcí, nebo rovnou celý rodinný dům, přečtete si důležité články o tom, jak připravit věci i nábytek tak, aby nedošlo k poškození hran, rohů, skleněných částí, nebo zrcadel u nábytku. 

Jak na balení nábytku

Ať už se stěhujete svépomocí, nebo si na pomoc přizvete stěhovací firmu, většinou svůj nábytek musíte zabalit sami. To neplatí u naší stěhovací firmy PROFIGROUP. Naši zkušení stěhováci nabízejí pomoc při přípravě nábytku na stěhování. K tomu používají speciální obalový materiál a techniku, zamezující mechanickému poškození věcí. 

Při balení je nutné zabránit poškrábání, odření, otlučení rohů a jiných částí. Speciální obalový materiál a profi stěhovací pomůcky, zabrání poškození. 

  • Nejdůležitějším pomocníkem je bublinková folie. Ta účinně chrání nábytek proti nárazům a vnějšímu poškození. 
  • Stretch folie nábytek zafixuje a je možné s nábytkem manipulovat, aniž by se otevřely dveře nebo šuplíky. 
  • Deky a přikrývky se hodí při převozu nábytku ve stěhovacím autě. Podložením jednotlivých kusů nábytku se zabrání poničení a poškrábání při manipulaci a převozu ve vozidle.
  • Kartonové rohy se používají u skleněných stolů a nábytku vůbec, který má ostré a křehké hrany. Tento obalový materiál je vyráběný z několika vrstev lepenky. 
  • Vlnitá lepenka se používá k podložení nábytku při přepravě ve stěhovacím autě, podobně jako deky. 

Stěhování nábytku bezpečně

Nedělejte si starosti, jak bezpečně přestěhovat historicky cenný nábytek. Objednejte si stěhovací služby od PROFIGROUP. Specializujeme se na stěhování, vyklízení, stěhování firem i domácností.

stěhování bezpečně
stěhujeme velké byty i domy
stěhování po Praze

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.