Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Jak při stěhování ušetřit práci i čas?

16. 08. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Praha

Čeká vás stěhování velkého bytu nebo dokonce domu? Poradíme vám, jak se na stěhování připravit tak, abyste vše zvládli v co nejkratším čase. A pokud možno bez zbytečného stresu.

Zorganizujte si svůj plán stěhování

Ať už stěhujete garsoniéru nebo velkou rodinnou vilu, vždy musíte mít přehledný plán, podle kterého se řídit. U velkých bytů či domů se většinou balení netýká pouze obytné části, ale také sem musíme počítat sklep, půdu, garáž a jiné stavby, kde jsou uloženy věci. 

Vytvořte si proto plán, co začnete balit jako první. Doporučujeme začít místnostmi, které nepoužíváte a věcmi, které nepotřebujete ke každodennímu životu. Stěhování je ideální příležitostí k probrání všech věcí, které jste stihli nastřádat. Ujistěte se, že všechny své staré věci opravdu používáte a chcete do nového brát s sebou. Podobně se protřiďte i nefunkční a rozbité věci.

Nechte si dostatek času 

Na balení si vyhraďte dostatek času. Čím víc, tím líp pro vás. Nic vám nebrání začít již několik týdnů před dnem stěhování a naši stěhováci z PROFIGROUP naopak doporučují začít co nejdříve. Balte prvně věci, které nepotřebujete často, typicky sezónní vybavení.

Půjčete si od nás stěhovací krabice 

Obraťte se na naši stěhovací firmu PROFIGROUP co nejdříve a zarezervujte si u nás termín pro přestěhování vaší domácnosti. S předstihem vám zdarma půjčíme krabice, boxy, streč folii, lepicí pásky a další obalový materiál. Kolik toho bude potřeba zjistí technik přímo u vás na místě, se kterým dojednáte také konkrétní cenu za stěhování.  

Vše pečlivě označte

Nezapomeňte veškeré krabice pečlivě označit. Ideálně si rozdělte místnosti podle barevných štítků, na které stačí jen doplnit, co jednotlivé krabice obsahují. Veškeré šroubky a úchytky od rozmontovaného nábytku uschovejte do krabičky nebo pytlíku, který přibalte k samotnému nábytku. Zabráníte tak jejich ztrátě. Balte vždy místnost po místnosti. Pečlivě označte vše křehké. Jako poslední se balí obsah lednice, lůžkoviny a osobní hygiena. Podívejte se na naše reference, komu jsme se stěhováním v Praze již pomohli a rezervujte si termín u našich stěhováků co nejdříve. 

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?