Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Jak se dá spojit stěhování s úklidem?

25. 07. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
kvalitní stěhování Praha

Jak se ideálně zbavit věcí, které nepotřebujete? Jednoduše před tím, než se přestěhujete! Poradíme, jak naplánovat stěhování tak, abyste vše zvládli pokud možno bez stresu. 

Stěhování a generální úklid? Jde to ruku v ruce!

Kdo by netoužil po krásně vzdušném bytě, poličkách lehce doplněných o dekorativní předměty a precizně urovnané skříně bez zbytečných krabic, ve kterých se tísní řada upomínkových předmětů a oblečení, které jste nosili před x lety? 

Pokud přesně po takovém bytě toužíte, začněte jednat. Právě nyní! Stěhování je totiž ideální čas na to, zbavit se všeho, co vlastně k životu vůbec nepotřebujete. A že jde o dárky či upomínkové předměty? Stěhování je přece nejlepší výmluva pro vyhození, aniž by se člověk musel ospravedlňovat! 

Stěhování a velký úklid

Je jedno, jestli váš čeká stěhování v Praze nebo třeba v Příbrami. Každá domácnost je tak rozdílná a přitom mají tolik společného. Vlastní mnoho věcí k ničemu. Připravte si tři krabice. Jednu označte nápisem "nechat", druhou "vyhodit", třetí "charita". Věci, které jsou rozbité, okamžitě vyhoďte. Ty, které mohou udělat radost ostatním, vložte do krabice charita. Ostatní přestěhujte na novou adresu.

Velký úklid po stěhování 

Protože se při stěhování v bytě na staré adrese hodně našlape, nechte si stranou vysavač, mop a kýbl s čističi. Ušetříte tak za úklidovou firmu, kterou by najala realitní kancelář nebo sám majitel bytu, pokud jste pouze v nájmu. Na seznamu pro velký úklid po stěhování nesmí chybět: 

  • setřít prach

  • důkladně vyluxovat

  • vyleštit okna a ostatní skleněné plochy

  • umýt radiátory, parapety, dveře, podlahy

  • speciální pozornost věnovat kuchyni a koupelně 

Se stěhováním vám pomohou stěhováci z PROFIGROUP

Abyste nemuseli stěhovat skříně a krabice na novou adresu sami, doporučujeme předem rezervovat termín stěhování u našich stěhováků z PROFIGROUP. Zajišťujeme stěhování šité na míru každému zákazníkovi. S naším technikem domluvíte přímo u vás na místě počet krabic a stěhovacího materiálu, který vám zdarma půjčíme. Cenová kalkulace, kterou obdržíte, bude konečná. S námi víte, kolik za stěhování zaplatíte! Tak se podívejte na naše reference a zjistěte, komu jsme se stěhováním v Praze nedávno pomohli.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?