Jak se přestěhovat a ušetřit?

Stěhování! Konečně je tady. Tolik očekávané datum už máte červeně vyznačené v kalendáři. Podívejte se, jak se přestěhovat rychle, snadno a bez velkých finančních ztrát. 

Stěhování svépomocí nebo se stěhovací firmou?

Ať už stěhujete malý byt či velký dům, vždy nastane na konci jedna důležitá otázka. Jak se přestěhovat na novou adresu, kde vzít dostatečně velký stěhovací vůz a kdo pomůže s těžkými skříněmi? 

Pomoc je jednoduchá. Pokud se stěhujete svépomocí, ideální je, objednat si v půjčovně dodávku a přizvat si na pomoc partu přátel. Těch, o kterých víte, že v den D nebudou muset náhle odcestovat. Nebo je tu druhá možnost. Ta jistější. Nechat si pomoc od zkušených stěhováků z PROFIGROUP, kteří se specializují na stěhování v Praze a jejím širokém okolí.

Proč stěhování od PROFIGROUP

Jsme specializovaná stěhovací firma PROFIGROUP. Působíme na trhu již od roku 2005 a svým klientům nabízíme stěhování bytů, rodinných domů, firem, kanceláří, hotelů, restaurací i výrobních hal. Kromě stěhování také nabízíme vyklízení, odvoz starých spotřebičů a skladování vašich věci. 

Jak postupovat během stěhování 

Při stěhování je důležité myslet racionálně a prakticky. Nechte proto city stranou a na novou adresu přestěhujte jen to, co opravdu potřebujete a co je nevyhnutelně důležité pro vaši domácnost. Všechno totiž nakonec uložíte do krabic, které popíšete a nakonec přestěhujete na novou adresu. Kde vzít množství krabic, abyste nepřišli o rodinné úspory?

Pevné kartonové krabice si můžete zdarma půjčit od našich stěhováků. Půjčujeme jak pevné kartonové krabice, tak boxy. Můžeme pomoci s balením věcí do krabic i s různými dalšími činnostmi, nebo pouze vyzvedneme vaše věci a převezeme na novou adresu. Záleží jen na vás, v jakém rozsahu vám při stěhování naši zdatní stěhováci z PROFIGROUP pomůžou. 

Cenu za stěhování se dozvíte ještě dříve, než vás přestěhujeme!

Bojíte se, aby vás stěhování nevyšlo příliš draho? Podívejte se na naše stránky a zjistěte si, kolik provádíme stěhování v Praze a jejím okolí. Zavolejte si našim technikům a přímo na místě u vás doma domluvte, jak si stěhování představujete. Ještě dříve, než si plácneme, se dozvíte cenu za stěhování, která je konečná. Tak neváhejte a podívejte se na naše reference, komu jsme při stěhování pomohli! 

stěhování kvalitně a levně
stěhování Praha
stěhování Pepe Jeans

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.