Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Jak se přestěhovat bez nervů

10. 02. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
Stěhování Praha

Stěhování, ať už malého bytu nebo velkého rodinného domu, vyžaduje určitý řád. Jak se přestěhovat s elánem a bez stresu vám poradí naši stěhováci z PROFIGROUP. 

Při stěhování nepodceňte plánování 

Stěhování vnese do vašeho bytu, ať chcete nebo ne, chaos a nepořádek. Pokut to jde, připravte si důkladný plán, který chaos zredukuje na minimum. Projděte si všechny skříně, podívejte se, kolik máte zhruba věcí, jak je chytře zabalit a jak je poskládáte do auta. Věci balte do krabic (seženete v obchodech), měkké do igelitových pytlů, křehké, zabezpečte proti rozbití. Je dobré promyslet, jak se věci vlezou do auta, jestli je potřeba rozmontovat nábytek a na kolikrát se pojede. Jestliže už dopředu víte, že se vám do auta nevejde ani obývací stěna, ani kuchyň, natož pak postel a vestavné skříně, určitě si včas domluvte stěhovací firmu. Naši stěhováci z PROFIGROUP vám zajistí krabice a další obalový materiál a tak vám odpadnou starosti s jejich nákupem. 

Využít vlastní zdroje nebo stěhovací firmu? 

Ruce kamarádů, rodinných příslušníků nebo partnerovy se vám budou hodit. Jestli z nich má ještě někdo auto, nebo ideálně dodávku, máte vyhráno. Pokud nemáte okolí naladěno na pomoc se stěhováním, nezoufejte. Naše stěhovací firma PROFIGROUP vám bude nápomocna. Naši stěhováci jsou při stěhování jištěni pojistkou odpovědnosti a přijdou k vám v takovém počtu, aby stěhování odsýpalo.  

Pečlivě naplánujte den D

Rozvrhněte časově celou akci, zorganizujte pomocníky. Menší stěhování zvládnete i ve dvou, platí ale, že každé další ruce proces urychlí. Při stěhování větších bytů, tedy nad 2 kk, určitě doporučujeme pomoc od profi stěhováků. Náš technik s vámi projde možnosti stěhování a společně vyberete tu, která se vám líbí nejvíce. 

Těšte se na konečný výsledek

V den D k vám přijede náš tým stěhováků, kteří odvezou vaše věci na novou adresu. Nábytek rozmístí, smontují a přichystají na další použití. Podívejte se na naše reference, komu jsme pomohli se stěhováním v Praze a okolí. A domluvte si s naším technikem termín, kdy budete chtít přestěhovat vaši domácnost!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?