Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Jak si stěhování užít a ještě ušetřit

07. 07. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Praha

Stěhování do nového domova je tak vzrušující! Užijte si ten krásný pocit, kdy se vrhnete do neznáma a práci se stěhováním berte s lehkostí. Naši stěhováci z PROFIGROUP vám poradí, jak na to.

Stěhování je nutné si opravdu užít!

Konečně nastala ta chvíle, kdy můžete zvednout sluchátko a hrdě oznámit svým stěhovákům z PROFIGROUP, že v den D je čekáte na přestěhování do vašeho nového domova. Aby bylo stěhování přesně takové, jak jste si vysnili, tedy lehce vzrušující, trochu chaotické a jen maličko stresující, dali jsme dohromady základní seznam „Jak na stěhování”. Tak ze stěhování vyjdete v pohodě. Máte děti? Ideální stav. Zapojte je do balení také. Eliminujete stres, samozřejmě ruku v ruce s tím, že začnete s plánováním stěhování včas a že si k tomu uděláte jednoduchý rozvrh. 

Začněte se stěhováním včas

Čeká vás stěhování v Praze nebo jejím okolí? Pokud ano, pak je nutné začít plánovat s předstihem. To proto, aby na vás stěhováci z PROFIGROUP měli dostatek času. A také je nutné půjčit si od nás zdarma stěhovací krabice, obalový materiál a pomůcky, se kterými snáze odšoupnete nábytek od zdi. Díky možnosti zapůjčení stěhovacích pomůcek ušetříte velké finanční výdaje i čas. 

Jak do stěhování zapojit děti 

Stěhování do nového bydliště je samozřejmě radostná událost. Kdo by se netěšil, že se stěhuje do většího, vlastního a tak krásného? Pokud máte děti, je nutné je na stěhování připravit. Nechat jim volnou ruku při výběru barvy na zdi, nákupu doplňků i hraček. Ne vždy stěhování můžou děti vnímat tak nadšeně, jako vy. Čím víc je do celého procesu zapojíte, tím to půjde snáze a děti budou o to více nadšeny. O stěhování s nimi vždy mluvte s nadšením. Mluvte o jejich novém pokoji nebo o novém parku blízko domu a o tom, co všechno budete moci v okolí podniknout. 

Objednejte si stěhováky

Pokud už znáte datum stěhování, objednejte si náš tým stěhováků PROFIGROUP. Zajistíme pro vás stěhování krabic a nábytku na novou adresu. Pokud se nechcete trápit s balením krabic, i s tím vám pomůžeme! Přečtěte si naše reference. Pak si pozvěte k sobě domů našeho technika a dolaďte s ním celý průběh stěhování

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?