Jak si usnadnit stěhování

Víte, že stěhování vás nemine? Řekneme vám, jaký materiál si připravit pro zabalení věcí a jak bezpečně odvézt věci na novou adresu.

Stěhování snadno a rychle

Stěhování je situace, kterou někdo zažívá často, jiný jednou za život. Ať už se stěhujete kamkoliv, musíte vše pečlivě připravit. Od soch, obrazů, kuchyňského nádobí, oblečení až po samotné vybavení domu. Navíc se během stěhování natrefí na dávno zapomenuté věci, které dost možná už nebudete potřebovat. 

Co s nimi? Než se pustíte do balení, doporučujeme roztřídit nepotřebné věci, které už nenajdou uplatnění. Věci, které fungují, ale vy už je nevyužijete, odvezte na charitu nebo věnujte těm, kterým se budou hodit. Rozbité věci odvezte do sběrného dvora a vše ostatní pečlivě zabalte a připravte na stěhování. 

Třídění věcí pro stěhování

Ideální situace je ta, kdy máte alespoň týden na přípravy. Nejdříve se zaměřte na všechny sošky, keramiku, interiérové doplňky. Nezapomeňte vše pečlivě zabalit, aby nedošlo během manipulace k poškození. Až poté přichází na řadu oblečení a na závěr nádobí. Při balení postupujte "odzadu", tedy od věcí, které nepotřebujete. Jako poslední zabalte hygienické potřeby, rychlovarnou konvici a hrníčky. Tyto maličkosti se vám vejdou do malé krabice a vy si budete moci ještě během posledního úklidu na staré adrese vychutnat čaj nebo kávu. 

Obalový materiál pro stěhování

Stěhování se neobejde bez obalového materiálu. K bezpečnému zabalení všech drobností doporučujeme použít kvalitní obalový materiál. Nedělejte si starosti s nákupem, naše stěhovací firma PROFIGROUP vám vše půjčí. 

Co je potřeba pro stěhování? 
Kartony, krabice
Proužky vlnkové lepenky k ochraně rohů a hran
Papír, strečová fólie
Pevné pytle na velké předměty
Lepicí páska, nůžky, provázek
Popisovač
Stěhovací popruhy

Nepodceňujte dopravu při stěhování 

Než začnete obvolávat své přátele, vlastnící dodávku, raději zavolejte nám. Připravíme si pro vás dostatečně velké stěhovací auto, do kterého se vejde i velký nábytek. Ušetříte tak mnoho času a hlavně peněz. Stačí nám pouze sdělit datum a my si pro vás rezervujeme místo v diáři. Podívejte se na naše reference, co všechno už máme při stěhování za sebou.

stěhování Praha
stěhovací krabice
profi stěhování bez starostí

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.