Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Jak zvládnout stěhování po Praze

21. 12. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování po Praze

Stěhování v nás může vyvolat několik emocí. Od příjemného pocitu z nového bydlení po stres, spojený se zabalením všeho. Zajistěte si bezpečné stěhování po Praze s naší firmou PROFIGROUP.

Stěhování po Praze zvládnete levou zadní

Možná už pouze pomyšlení na to, co vás při stěhování čeká, ve vás vyvolává nervozitu a napětí. Balení všeho, následné rozbalování, v mezičase přeprava. Není divu, že je stěhování považováno za jedno z nejvíce stresujících faktorů dnešní doby. Dá se to ale udělat i jinak. Poradíme vám, jak zvládnout stěhování po Praze v klidu a bez zbytečných obav. 

Už měsíc před stěhováním se zaměřte na třídění

Kolik let bydlíte na stejné adrese? Možná pár měsíců, možná celý život. Za ty roky jistě máte komodu plnou nejrůznějších upomínkových předmětů, kartiček, účtenek, na které nemáte energii a čas roztřídit je a vyhodit. Stěhování je ideální čas, kdy protřídit všechno, co doma máte. Právě třídění věcí by mělo být prvním krokem, než vytáhnete stěhovací krabice a začnete do nich ukládat své věci. 

Jak roztřídit věci při stěhování
udělejte si dostatek času pro roztřídění
představte si, které věci chcete mít ve svém novém domově
začněte třídit předměty podle jejich druhu
nejdříve se zaměřte na oblečení, poté knihy, papíry a až nakonec sentimentální inventář
pusťte se do balení toho, co si necháte

Spotřebujte všechny potraviny a drogerii

Před stěhováním doporučujeme alespoň měsíc předem začít snižovat stavy zásob. Zejména potraviny je zbytečné stěhovat z domu do domu. Všechny trvanlivé potraviny, jako jsou konzervy, zavařeniny, luštěniny, rýže apod. se dají zkonzumovat během následujícího měsíce, pokud si dobře upravíte jídelníček.

Kontaktujte stěhovací firmu, která zajistí stěhování po Praze

Budete se stěhovat z jedné pražské části do druhé? Pak doporučujeme kontaktovat naší stěhovací firmu PROFIGROUP, specializující se na stěhování po Praze. Ušetříme vám spoustu starostí a nervů, spojených se stěhováním. Půjčíme vám stěhovací krabice, obalový materiál, zajistíme stěhování těžkých břemen a pomůžeme s vynesením nábytku na novou adresu.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?