Stěhování s firmou za rozumné ceny

Hledáte pomoc při stěhování své domácnosti nebo firmy? Pomůžeme vám se stěhováním po Praze 4 i v ostatních částech Prahy! Pozvěte si na pomoc partu silných stěhováků z PROFIGROUP a nedělejte si starosti spojené s balením a vynášením těžkých břemen. 

Stěhování po Praze 4

Stěhujete svůj byt na Praze 4? Až budete potřebovat odnosit velké skříně, budete potřebovat silné stěhováky a kvalitní stěhovací pomůcky, včetně spolehlivého stěhovacího vozu. To všechno najdete u nás. Naše stěhovací firma PROFIGROUP má dlouholetou praxi. Stěhujeme domácnosti a firmy na Praze 4. 

Mezi naší každodenní práci řadíme stěhování bytů, rodinných domů, firem, kanceláří, skladů, výrobních hal, archivů a podobně. Kromě stěhování vám také pomůžeme s vyklízením půd a odvozem starých vysloužilých spotřebičů. 

Proč si objednat stěhování na Praze 4

Stěhování na Praze 4 vyžaduje především rychlost. Náš tým specialistů vystěhuje váš byt rychle, efektivně a hlavně bezpečně tak, aniž bychom zdržovali provoz v úzkých uličkách města. Stěhujeme kamkoliv po Praze i po celé České republice. Ke stěhování používáme výhradně kvalitní stěhovací pomůcky a obalový materiál, který vám zapůjčíme. 

Cena stěhování na Praze 4

Stěhování po Praze 4 nebylo nikdy výhodnější. Zavolejte si našeho specialistu, který zhodnotí situaci, připraví cenovou kalkulaci i stěhovací plán. S námi ušetříte nejen za stěhovací pomůcky, ale také za pronájem stěhovacího vozu nebo koupi obalového materiálu. S naší stěhovací firmou PROFIGROUP bude stěhování nejvýhodnější. 

Jaké jsou výhody naší stěhovací firmy:

stěhujeme malé garsonky i velké rodinné domy

ke stěhování používáme kvalitní stěhovací pomůcky

naši stěhováci jsou pravidelně školeni 

při stěhování jsme jištěni výhodnou pojistkou s vysokým plněním

zajišťujeme stěhování na klíč

nabízíme pronájem skladových prostor 

Reference stěhování na Praze 4

Se stěhováním na Praze 4 máme bohaté zkušenosti. Podívejte se do našich referencí a zjistěte, koho jsme v této části Prahy již stěhovali!

stěhování Praha 4
stěhování v Praze 4
stěhování po Praze 4

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.