Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Jak vybrat kvalitní stěhováky

29. 01. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování novými vozy

Firma Profigroup působí na trhu stěhování již sedmým rokem. Dbáme na kvalitně odvedenou práci i na svou image. Naši stěhováci jsou slušní, ochotní a oblečení ve stejnokroji. Po každé zakázce žádáme zákazníky o reference. Zpětná vazba je pro nás hodně důležitá.

Kladné reference

Nejúčinnější a také nejčastěji využívanou cestou, jak vybrat stěhováky, je dotaz u známých. Pokud se váš kolega, spolužák či soused stěhoval, zeptejte se ho, jak byl se službou spokojený a zda by doporučil stejnou firmu i vám. Nezapomínejte však při tom, že na váš dotaz přijde subjektivní názor podle pocitů dotazovaného. Pokud nejste stejná "krevní skupina", pak je velmi pravděpodobné, že co se líbilo sousedovi, nemusí se líbit vám a naopak. Reference na jednotlivé firmy najdete i na portále firmy.cz.

Kvalitní prezentace

O firmě na stěhování hodně napoví také její prezentace na internetu i ve veřejném prostoru. Firma, která si může dovolit kvalitní prezentaci, vykazuje určitou dávku jistoty stabilní a kvalitní služby. Z prezentace by mělo být jasně patrné, co vše vám stěhovací firma nabízí a hlavně za kolik. Především otázka ceny bývá často dost zkreslená. Pokud stěhováci cenu neschovávají, pak ještě zkontrolujte, zda je cena konečná nebo bez DPH.

Služby navíc

Můžete se setkat s různou kalkulací ceny. Někdo počítá paušálně přistavení vozu, někdo vypočítává kilometry, jiní schody, další počet stěhovaných kusů. Zde je na vašem uvážení, zda je pro vás výhodnější jasná cena za hodinu nebo počítání všech úkonů zvlášť. Každému vyhovuje něco jiného a každá firma vám za vaše peníze nabídne jiný standard. Firma Profigroup nabízí v základní sazbě demontáž i montáž nábytku, obalování i všechny ujeté kilometry a zapůjčení krabic pouze oproti vratné záloze.

Nepřekročit rozpočet

Stanovte si hranici peněz, za které nechcete jít a zhodnoťte, která firma vám za tyto peníze nabídne nejvíce. Uvažujte však reálně vzhledem k velikosti bytu a vzdálenosti, kam se stěhujete. Byt 3+1 budete mít těžko přestěhovaný za dvě hodiny, stejně tak pokud jedete na druhý konec republiky, nebudete bydlet v novém dříve než za šest hodin.

Zavolejte nám

Pokud si s něčím ohledně stěhování nevíte rady, zavolejte na tel. 776 000 776 a my vám poradíme. Nezávaznou poptávku pak můžete porovnat s konkurencí. Staňte se i vy naším dalším spokojeným zákazníkem.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?