Při stěhování udržujte pozitivní mysl

Stěhování! Při vyslovení tohoto slova se začnou lidem ježit chlupy hrůzou. Právě tato negativní myšlenka pak má vliv na celý průběh stěhování. Je proto velmi důležité nepropadat během stěhování pesimismu a přehnaným obavám. Opravdu se není čeho bát.

Stěhováci poradí

Na cokoliv se budete chtít během stěhování zeptat, na to vám stěhováci odpoví. I to je jednou z výhod stěhování s firmou oproti stěhování svépomocí. Můžete se vždy s čímkoliv obrátit na odborníky, kteří vás uklidní a všechny potřebné úkony k hladkému průběhu zakázky zajistí.

Je důležité nepanikařit

Ať už se během stěhování vašeho bytu či kanceláře přihodí cokoliv, je potřeba zachovat chladnou hlavu. Řešení se vždy najde. Nepodařilo se vám udržet volné místo pro stěhovací auto před vchodem? Nevadí! Pracovníci Profigroup zaparkují na nejbližším možném místě a až se uvolní prostor blíže nakládce, prostě přeparkují.

Radši obalit, radši neobalit?

Někteří zákazníci si nepřejí obalovou službu z důvodu obav o časové prodloužení stěhování. U bílé techniky se zákazníky nesmlouváme, prostě obalíme. U ostatního nábytku se řídíme přáním zákazníka, ale předem jej upozorníme, že se tím zvyšuje riziko poškrábání.

Vyplňujeme formuláře

Naši pracovníci mají za úkol nejen přemístit bezpečně všechny požadované věci a nábytek z bodu A do bodu B, ale také průběžně informovat zákazníka o všem, co se bude dít. K tomu z velké části přispívá i krátký formulář, který vyplňujeme před zakázkou i po zakázce.

Ptejte se stěhováků

Na závěr opakuji - nebojte se na cokoliv zeptat. Vy se stěhujete poprvé, ale naši pracovníci mají za sebou desítky nebo i stovky stěhování po Praze i dalších městech. Rádi vám s čímkoliv poradí, pomohou, vše zařídí. Jsme tu pro naše zákazníky, odstěhujeme i vás. Zavolejte si o nezávaznou cenovou nabídku.

vše zabaleno do krabic i fólie
příprava na stěhování
stěhování z činžovního domu v Praze

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.