Kdy je nutná demontáž

Demontáž nábytku

V rámci naší standardní služby poskytujeme zákazníkům během stěhování i demontáž a opětovnou montáž. Všichni naši pracovníci mají za sebou desítky rozmontovaných (a znovu smontovaných) skříní, komod, postelí a gaučů.

Služba zdarma

Demontáž a opětovnou montáž nábytku nabízíme zcela zdarma. Nářadí máme vždy po ruce, takže není problém jej kdykoliv použít. Dokážeme rozložit a složit téměř jakýkoliv nábytek. Ne vždy je však demontáž nutná. Před tím, než se sami pustíte do demontáže nábytku, zkuste objektivně zhodnotit, zda to není zbytečná práce. 

Velikost nábytku

Naši pracovníci se dokáží s nábytkem v celku docela obstojně vytočit, takže případná demontáž nakonec ani není nutná. A taková skříň vcelku je v autě odnesená na jednu cestu. Pokud ji budete mít rozloženou na prkna, musí se jít minimálně čtyřikrát.

Neděláme práci napůl

Pokud už je demontáž nábytku během stěhování nutná, je lepší nechat na našich pracovnících jak demontáž, tak montáž. Pokud byste si například skříň sami rozložili a pak ji budete chtít po našich pracovnících složit, připravte si podrobnou fotodokumentaci, jak jste skříň rozkládali. Skládání pak bude jednodušší a rychlejší.

Práce s rozmyslem

Ne každý nábytek je vhodný k demontáži. Zejména nábytek z Ikey se nedoporučuje demontovat příliš často. Z naší zkušenosti víme, že po složení už je demontáž možná maximálně jednou. Samozřejmě, kvalitní nábytek od truhláře snese demontáž častěji.

Kontaktujte nás

Nebojte se nás oslovit se svou poptávkou. Uděláme maximum pro vaši spokojenost. Garantujeme nejlepší cenu za nadstandardní službu v České republice!

demontáž nábytku
odnos nábytku při stěhování
byt ke stěhování

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.