Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Příprava na stěhování

21. 06. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování mezi městy

Než přijedou stěhováci, čeká vás spousta práce s vyndaváním a balením věcí. Než se do příprav pustíte, je dobré udělat si plán.

Berte stěhování s rozumem

Není dobré otevřít první skříň, kterou máte po ruce a začít balit. Pečlivě rozmyslete, v jakém ročním období bude stěhování probíhat a podle toho si nechte v šatníku oblečení. Už nejednou se stalo, že při podzimním stěhování v sychravém září byla rodina zákazníka oblečena jen v kraťasech a tričku, protože začali balit ještě během slunných prázdnin.

Potřebné, nepotřebné

Před stěhováním je rovněž ideální pořídit si pytel na nepotřebné věci. Nestěhujte nic, co jste neměli za poslední dva roky v ruce. Je pravděpodobné, že v novém bytě na to nesáhnete dalších deset let. Omezíte tím množství svěhovaných věcí a zároveň si uvolníte prostor ve skříni, pod postelí a podobně.

Stěhování v klidu

Počítejte s tím, že se stěhováním budete mít spoustu zařizování - výměna adresy ve všech dokladech, odhlášení (přihlášení) elektriky, internetu, plynu... Snažte se udržet si pozitivní náladu. Myslete na to, že jdete do nového, hezčího domova, kde začnete nový a lepší život. Stěhování vám pak lépe uteče.

Nebojte se zeptat

Mějte na paměti, že kluci z Profigroup stěhují i několik domácností denně. Mají proto spoustu zkušeností a jsou připravení vám na cokoliv odpovědět. Nebojte se jich zeptat, jsou na dotazy zákazníků zvyklí. Moc dobře víme, že tam někde uvnitř máte obavy, aby vše dopadlo na výbornou. Věřte, že je v našem zájmu, aby to tak bylo.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem i vy o stěhování, vyklízení či autodopravu od Profigroup, neváhejte nás kontaktovat. Telefonní čísla i mejly najdete v záložce kontakty v horním menu. Těšíme se na spolupráci!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?