Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Nejlevnější vyklízení bytu 2+1 v Praze a okolí

24. 04. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 7 minut
Stěhování Praha - PROFIGROUP

Hledáte nejlevnější vyklízení bytu 2+1 nebo 2KK v Praze? Podívejte se na aktuální akční nabídku vyklízení od PROFIGROUP. Celý byt vyklidíme. A vybrané věci přestěhujeme na novou adresu nebo uskladníme v našich skladech!

Nejlevnější vyklízení bytu 2+1 v Praze

Konečně se to stalo. Po dlouhých měsících jste si našli váš vysněný byt. Nádherný prostorný byt, který si můžete upravit podle svých potřeb. Velká okna vám zajistí dostatečné proslunění interiéru celý den. Dostatečně velký obytný prostor vám zaručí příjemné chvíle pohody s vaší rodinou a přáteli. A velká terasa se stane vaším letním obývákem, kde budete moci v klidu trávit večery u biokrbu nebo s knížkou na ratanovém nábytku.

Jenže jednou velkou nevýhodou tohoto bytu je, že v něm zůstalo vybavení pod předchozích majitelích. Co s tím? Není nic jednoduššího, než si na pomoc zavolat náš zkušený tým stěhováků z PROFIGROUP. Ten se postará o kompletní vyklízení bytu za nejlevnější cenu v Praze a okolí!

Vyklízení nemovitosti před rekonstrukcí

Rozhodli jste se pro rekonstrukci svého bytu či domu a potřebujete odvézt veškeré vybavení a nábytek? Vyklízení se nemusí týkat pouze nemovitostí, které jsou na prodej. O vyklízení můžete usilovat také ve chvíli, kdy se rozhodnete svůj domov kompletně rekonstruovat a již nechcete používat starý nábytek v novém prostoru. Pokud si přejete odvézt veškeré nevyhovující kusy nábytku, elektrospotřebičů a vybavení, pak je třeba také zajistit kompletní nebo alespoň částečné vyklízení.

Jak takové vyklízení probíhá? Domluvte si s naším technikem nezávaznou konzultaci u vás doma zdarma. Řekněte technikovi, co všechno se má odvést pryč. Vybavení, které budete chtít ponechat, dáme stranou nebo je uskladníme v našich moderních skladech. Zde budou vaše věci v bezpečí po celou dobu rekonstrukce vaší nemovitosti.

Vyklízení sklepa

Sklep je skvělý prostor, do kterého můžete uložit sportovní výbavu, sezónní oblečení, výzdobu nebo třeba doplňky pro auto. Jenže postupem času se může stát, že se sklep stane nepřehledným skladištěm všeho, co se nevejde do bytu. Vyklidit sklep od vysloužilých elektrospotřebičů, vybavení domácnosti, starého nábytku, nenošeného oblečení může být stejně náročné, jako vyklidit běžně velký byt. Proto nabízíme nejlevnější vyklízení sklepa. Nevyhovující vybavení odvezeme do sběrného dvora a zbytek vám uložíme stranou, abyste si mohli sklep přehledně urovnat pomocí regálového systému a uskladnění věcí do krabic.

Vyklízení půdních prostor

Našli jste ve starém činžovním domě prázdnou půdu? Zřejmě jste našli hotový zlatý důl. Půdní prostory vynikají velkým půdorysem, který si můžete upravit podle vlastních potřeb k bydlení. Za relativně malou investici si v podkroví můžete zařídit luxusní prostor, dispozičně řešený přesně podle vašich představ.

Jenže jak je známo, půdy jsou prostorem, kam se odpradávna dává vše, co se nikomu nehodí. Tak nebývá žádnou výjimkou, když jsou na půdě uskladněné kufry s oblečením, nevyhovující sportovní výbava, vysloužilé elektrospotřebiče nebo třeba starý nábytek. I s přeplněnými půdami si naši stěhováci poradí. Vyklidíme půdy ve vysokých patrech bez výtahu nebo ve špatně přístupných místech a to bez navýšení ceny. Zajistíme ekologickou likvidaci vybavení půdy za nejnižší cenu v Praze a okolí.

Jak probíhá vyklízení nemovitostí od PROFIGROUP

Nepouštějte se do vyklízení bytu svépomocí. Ze všeho si zavolejte k nám na pobočku a domluvte si nezávaznou schůzku našeho technika u vás doma zdarma. Technik si projde veškeré prostory, které je třeba vyklidit a udělá si poznámky o jednotlivých místnostech. Projde s vámi vaše požadavky na vyklízení a na základě těchto informací sestaví plán vyklízení, časový harmonogram i cenovou kalkulaci. Ta je od této chvíle neměnná. S námi budete dopředu vědět, kolik vás bude stát vyklízení bytu 2+1 v Praze a okolí a tato cena je neměnná. U nás se neúčtují žádné skryté poplatky ani jiné částky, které by navýšily předem domluvenou a odsouhlasenou cenovou nabídku.

Jaké jsou výhody vyklízení od profesionálů?

Výhodou vyklízení od PROFIGROUP je, že s námi budete mít jistotu kompletního vyklízení vašeho bytu dle požadavků, které jste měli na našeho technika. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni zajistit vyklízení veškerého druhu vybavení a to i ve špatně přístupných místech nebo ve vysokých patrech bez výtahu. A to samozřejmě bez poplatků.

Naši stěhováci při práci používají profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, pevné stěhovací krabice i prostorné velké vozy, které pojmou vybavení celého bytu. Při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním a pracují každý den, a to včetně víkendů a svátků. I ve večerních a nočních hodinách. Za tyto služby neúčtujeme žádné poplatky! 

Vyklidíme nábytek i vybavení domácnosti

Každý byt je vybavený osobními věcmi, doplňky, nábytkem, hudebními nástroji, knihami, velkými skříněmi, prostornou sedací soupravou a jinými doplňky, které je těžké vynést ven bez dostatečných zkušeností, kvalitních stěhovacích pomůcek a síly. Vyklidíme každý prostor od různého typu nábytku.

Demontujeme vestavěné skříně, odstěhujeme těžký nábytek, regály, police, masivní nábytek, postele, další. Naši stěhováci jsou schopni vyklidit hudební nástroje, archivy, knihovny, trezory a další běžnou výbavu domácnosti. Po kompletním vyklizení nemovitosti provedeme hrubý úklid a předáme vám prostor připravený k rekonstrukci nebo dalšímu použití.

Vyklízíme elektrospotřebiče

Elektrospotřebiče se musejí stěhovat podle zvláštních předpisů. Představují totiž určitá rizika a ty se musí během manipulace s nimi eliminovat. Náš tým stěhováků z PROFIGROUP se specializuje na vyklízení elektrospotřebičů. Pomůžeme vám vyklidit nemovitost od vysloužilého sporáku, pračky, ledničky, myčky nádobí, mrazáku, plotny, varné trouby nebo mikrovlnky. Odvezeme veškeré rozbité, zastaralé a nevyhovující elektrospotřebiče do místního sběrného dvora, kde je necháme ekologicky recyklovat. Při práci s vyklízením elektrospotřebičů postupujeme dle platných předpisů. Díky tomu je vyklizení elektrospotřebičů od PROFIGROUP ekologické, ekonomické a bezpečné.

Rezervujte si vyklízení u nás

Než se pustíte do vyklízení bytu v Praze, podívejte se na naše reference, komu jsme v nedávné době pomohli s vyklízením a rezervujte si u nás termín co nejdříve. Ušetříme vám až 30 % nákladů oproti vyklízení svépomocí a navíc vám ušetříme spoustu práce i starostí, jak na to.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?