Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Přestěhování po Praze

26. 10. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Praha 4

Potřebujete pomoc se stěhováním? Jsme tu, abychom vyřešili všechny vaše dotazy. A co víc, o vše se postaráme.

Stěhování Praha 

Ať už stěhujeme na Smíchově nebo v jiné části Prahy, vždy je pro nás zakázka velmi důležitá a podle toho k ni přistupujeme. Celé stěhování má na starosti šéf party, který vás akci provede. Po příjezdu k vám hned začneme vše chystat na stěhování. Po Praze nebo po jiném městě, pro nás lokalita nehraje roli. Vždy jsme maximálně připraveni vyhovět zákazníkovi a pomoci mu s jeho stěhováním.

Obalování s demontáží zdarma

Stěhování po Praze je pro nás hračka. Každý týden přestěhujeme desítky domácností či firem. Našim zákazníkům nabízíme za standardní ceny zcela nadstandardní službyObalování a demontáž nábytku zdarma mají od nás všichni zákazníci. Také si neúčtujeme při stěhování po Praze žádné kilometry navíc. O celé kalkulaci je zákazník informován předem.

Cena stěhování 

Chcete se s námi domluvit na celkové ceně za stěhování? To bohužel nemůžeme sloužit. Stěhování je velmi živá služba, kterou může kdykoliv cokoliv výrazně ovlivnit. Přijde nám proto fér řídit se pouze hodinovou sazbou. Zákazník tak zaplatí přesně podle odpracovaných hodin plus předem domluvenou manipulační jízdu.

Naši pracovníci jsou specialisty ve svém oboru. Poradí, zařídí, udělají. Stěhování po Praze dělají denně a mají s ním spoustu zkušeností.

Kontakt na stěhování 

Jsme připraveni na telefonu i mailu každý den odpovědět na vaše dotazy ohledně stěhování po Praze, stěhování po Berouně, po Plzni, po Písku a dalších lokalitách. Umíme také vyklízení nebo skladování. A zajistíme stěhování po celé republice.

Kontaktujte nás a my vám obratem sdělíme nezávaznou cenovou nabídku. Staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?