Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování hotelu

04. 11. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování hotelu Praha

Chystáte ve Vašem hotelu rekonstrukci, pokládku nových koberců nebo chcete obměnit inventář? Jsme tu pro vás! Pomůžeme s odstěhováním vybavení pokojů a s jeho nastěhováním po rekonstrukci zpět.

Stěhování hotelu

Mezi speciální zakázky na stěhování patří stěhování hotelu. Přípravy vždy vyžadují pečlivé naplánování jednotlivých kroků a součinnost se zákazníkem. I díky tomu se nám daří realizovat zakázky co nejvíce ke spokojenosti zákazníků.

V roce 2020 jsme realizovali hned několik menších či větších přesunů nábytku v hotelech v Praze, ale i jinde ve Středočeském kraji. Mezi jednu z největších zakázek toho roku patřilo vystěhování 45 pokojů hotelu nedaleko Prahy. Na akci jsme poslali devět pracovníků, kteří měli za úkol vše realizovat během tří dnů.

Plánování stěhování

Všichni naši pracovníci mají se stěhováním bohaté zkušenosti, a tak vědí, že příprava je velmi důležitá. Na stěhování hotelu jsme se sešli hned několikrát, abychom si ujasnili nejefektivnější postupy prací. Naše plány jsme porovnali s již dříve uskutečněnými zakázkami na stěhování hotelů.

Bylo výhodou, že byl hotel pro veřejnost uzavřen, a tak naši pracovníci neměli pro práci žádná omezení. Samozřejmě realizujeme i stěhování hotelů bez jeho kompletního uzavření, ale bez standardního provozu je vyklízení nebo přemisťování vybavení přeci jen bezpečnější a hladší.

Rekonstrukce hotelů a stěhování

Ve většině případů se při rekonstrukci hotelů stěhuje vybavení jednotlivých pokojů pouze z patra, kde se chystá rekonstrukce, do patra, kde už rekonstrukce proběhla. Vždy záleží na zákazníkovi, jakou zvolí variantu. Někdy se více vyplatí vyčlenit na veškeré vybavení jedno místo - podzemní garáž, hotelovou restauraci - a tam vše nanosit.

Naši stěhováci jsou připraveni realizovat zakázku na stěhování hotelu v co možná nejkratším čase, ale při zachování bezpečnosti a opatrnosti. Ke stěhování používáme kvalitní obalové materiály a spoustu pomůcek, které dělají naše stěhování profesionálním. I při nadstandardní službě si však zachováváme standardní ceny stěhování.

Cena stěhování

Zavolejte našim operátorům a oni vám obratem sdělí nezávaznou cenovou nabídku. Jsme připraveni pomoct vám se vším, co souvisí se stěhováním hotelu, penzionu, rodinného domu nebo bytu. Kontaktujte nás a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?