Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování s dětmi

19. 11. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování praha

Přestěhovat gauč nebo stůl, to už je dnes pro kdekoho hračka. Půjčíte si dodávku, zavoláte kamarádovi a jde se na to. Ale když se stěhuje celý byt, už je potřeba mít k ruce někoho, kdo stěhování opravdu rozumí. Zvlášť, když máte u sebe malé děti.

Stěhování stojí síly

Řada lidí žije v přesvědčení, že přestěhování bytu s firmou je bude stát velkou sumu peněz. Proto radši zvolí stěhování bytu svépomocí a pak se nestíhají divit, kolik je všechno stojí úsilí, fyzické námahy a nakonec i peněz. Neriskujte své zdraví a dobré vztahy v rodině nebo s přáteli a objednejte si na stěhování bytu specializovanou firmu.

Profigroup má vyškolené pracovníky, kteří vám se vším pomohou, o vše se postarají. Vy se můžete připojit s nošením lehčích kusů nábytku jako jsou židle nebo chodit s krabicemi. Záleží na každém, jestli radši vše nechá na stěhovácích nebo se sám zapojí.

Stěhování s dětmi

Velmi rády pomáhají se stěhováním zejména děti. Ačkoliv pro ně může být stěhování dobrodružstvím, z vlastní zkušenosti doporučujeme spíše děti celého procesu stěhování ušetřit. Dobrodružství se totiž po poměrně krátké době může změnit (a většinou změní) v nezáživné čekání na jednom místě. Pro děti je prostě celý proces stěhování pocitově mnohem delší než pro dospělé.

Se stěhováním tak mohou pomáhat nejlépe děti od cca 14 let výše. Tedy ty, které už vědí, co stěhování obnáší a nebudou se nudit, když zrovna nebudou moct pomáhat. Stěhování s malými dětmi tak nejlépe maminky prožijí někde na hřišti, v parku nebo u babičky. U stěhování nechte partnera nebo vše svěřte našim klukům. Až budou mít vše naloženo, zavolají vám a můžete společně přejet na místo vykládky.

Nepřeceňujte své síly

Pokud se stěhujete poprvé v životě, počítejte s tím, že stěhování stojí nemálo psychických sil. Snažte se být v klidu, během balení si dělejte pravidelné pauzy a jděte den před stěhováním včas spát. Co nestihnete zabalit, zabalí s vámi chlapi stěhováci až přijedou. Důležité je být v pohodě a při stěhování myslet na to, že už brzy budete bydlet v novém.

Kontakt na stěhování

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Ochotně vám poradíme, navrhneme co nejefektivnější řešení a dáme vám nezávaznou cenovou nabídku. Sami se pak můžete rozhodnout, zda své věci svěříte do naší péče.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?