Zastihla vás nečekaná situace? Objednejte si skladové prostory!

Potřebujete urgentně sehnat skladové prostory? Schovejte si k nám nábytek i osobní věci. Nabízíme skladové prostory od 1 m2, až po velké sklady, do kterých můžete přestěhovat celý dům. 

Kdy je potřeba objednat službu skladování  

Během stěhování se může objevit několik nepředvídatelných situací, které mohou celý proces protáhnout. Jedním z častých problémů je, kdy potřebujete přestěhovat do určitého data nábytek a veškeré vybavení vaší domácnosti, ale zatím nemáte prostory, kam věci přestěhovat.

S tímto problémem se často setkávají nájemníci, kterým končí nájemní smlouva a musí vystěhovat věci i přes to, že nemají zajištěné náhradní prostory. Další problém nastává v situaci, kdy se věci nemohou přestěhovat na novou adresu, z důvodu dokončovacích prací rekonstrukce. 

Pomůžeme také se stěhováním 

Existuje mnoho nečekaných situací, se kterými vám rádi pomůžeme. Ať už potřebujete pronajmout malé skladové prostory jen pro několik krabic, nebo potřebujete velký sklad pro uchování veškerého vybavení z vašeho rodinného domu, s námi si vyberete přesně podle svých potřeb. Naše profesionální stěhovací firma PROFIGROUP Plus se zabývá profesionálním skladováním. Disponujeme malými i rozsáhlými skladovými prostory. Pronájem můžete využít na den i na neomezeně dlouhou dobu. 

Proč si objednat službu skladování 

- možnost uschování nábytku, vybavení i osobních věcí

- výběr skladu podle vašich aktuálních potřeb

- možnost pronájmu na den i na neomezeně dlouhou dobu

- garance bezpečí vašich věcí díky nepřetržitému monitorování skladů 

Skladování vybavení pro firmy

Ani firmy si nemusí dělat obavy, kam uskladnit kancelářský nábytek, elektroniku, archiv nebo výrobní stroje. Objednejte si u nás službu skladování. My k vám pošleme naše specialisty, kteří vám přestěhují kancelářské i firemní vybavení do našich skladů, než pro ně najdete nové  místo. 

Objednejte si sklady právě nyní

Pokud potřebujete urgentně přestěhovat své věci a nemáte pro ně bezpečné prostory, obraťte se na nás. Můžeme pomoci se stěhováním, skladováním i následným přestěhováním na novou adresu. Podívejte se na naše reference, jak probíhá stěhování malých i velkých bytů, domů a firem. Objednat si nás můžete právě nyní zde.

skladování a stěhování Praha
demontáž nábytku
skladování krabic

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.