Proč objednat stěhování s Profigroup

Při stěhování více než při jakékoliv jiné činnosti je hodně důležité pečlivě vybírat. Zvete si do bytu cizí lidi, kteří budou manipulovat s vašimi věcmi. Stěhování se věnuje celá řada firem. Jak se mezi nimi vyznat?

Jak velké bude stěhování

Je důležité, jakého rozsahu bude vaše stěhování. Pokud chcete přestěhovat pár věcí a s minimálním přejezdem, bude vám stačit jakákoliv trochu šikovná stěhovací parta. Pak zřejmě zvítězí cena před kvalitou.

Levné stěhování nabízí osm stěhovacích firem z deseti. Pečlivě však prostudujte, zda cenová nabídka obsahuje všechny úkony, které budete potřebovat a zda je částka uvedená s daní či bez daně. Pokud cenu neprozkoumáte, můžete se pak u závěrečného vyúčtování divit, kam až cena za stěhování vyšplhá.

Velká stěhování s profesionály

Pokud plánujete stěhování firmy nebo stěhování větší domácnosti, pak se určitě vyplatí rozšířit výběr stěhovací party podle dalších kritérií. Platí, že každé stěhování je specifické. Někdo stěhuje spíše drobnosti a uvítá zapůjčení krabic zdarma, jiný chce pomoci s převozem větších věcí a pak se bude určitě hodit kvalitní obalová služba.

Rozdílů je mezi jednotlivými stěhovacími firmami opravdu spoustu.

Celou akci může zhatit například nepojízdné auto. Koukněte se proto, jaká auta stěhováci používají a jak veliký mají nákladový prostor. Pokud se váš nábytek nevejde najednou, protáhne se vaše stěhování o další jízdu. A spolu s kilometry pak naskakují i koruny. Ale ne u všech firem!

Jak stěhování dělá Profigroup

U nás v Profigroup se zaměřujeme na vysokou kvalitu ve všech směrech. Máme nová auta, zkušené pracovníky oblečené ve stejnokroji, používáme kvalitní obalový materiál a spoustu pomůcek. Naše ceny přitom držíme v celorepublikovém průměru.

Stěhování v Praze se věnujeme od roku 2012. Kromě toho umíme také vyklízení a skladování. Kombinace všech služeb není problém.

Naši pracovníci jsou všichni Češi, auta neustále monitorujeme pomocí GPS a v naší cenové kalkulaci se určitě neztratíte.

Reference od známých osobností

Získali jsme řadu kladných referencí a recenzí. Pravidelně stěhujeme známé osobnosti a nadnárodní firmy, ale stejně zodpovědně přistupujeme i ke stěhování jakékoliv běžné domácnosti nebo menší firmy.

Kontaktujte nás se svou poptávkou a my vám zdarma sdělíme cenovou nabídku. Staňte se i vy naším dalším spokojeným zákazníkem!

stěhování Praha Krč
stěhování sídliště Praha
stěhování bytu

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.