Profesionální stěhování firmy

Chystáte se přestěhovat na novou adresu? Ať už budete chtít přestěhovat kancelář, nebo celou firmu, nezapomeňte si přizvat na pomoc zkušené stěhováky od PROFIGROUP.

Stěhování firmy v Praze

Stěhování firmy na novou adresu je pro každého majitele velká událost. Získejte lukrativnější adresu i větší prostory pro své podnikání. Jak ale přestěhovat veškerý inventář firmy ze stávající adresy? 

Abyste stěhování firmy zvládli v co nejkratším čase a bez zbytečných potíží, zarezervujte si termín v naší stěhovací firmě PROFIGROUP. Pokud si na stěhování vyberete zkušené stěhováky, kteří se postarají o vše, nemusíte si dělat starosti ani s přípravou na stěhování. Službu stěhování na klíč zajišťujeme i pro velké firmy. 

Stěhování děláme s radostí

Stěhování firem v Praze a okolí zajišťujeme déle jak 16. let. Za dobu praxe jsme získali mnoho zkušeností, které můžeme zúročit v těch nejnáročnějších situacích. O stěhování víme zkrátka vše a jsme na něj perfektně připraveni. A to jak stran vybavení, tak i zkušenostmi a přístupem. Zařídíme nejen samotné stěhování, ale také všechny důležité věci i maličkosti okolo.

Umíme stěhování zorganizovat a jsme pojištěni 

Stěhování děláme od začátku až do konce podle jasně stanoveného plánu. Už jsme zmínili naše bohaté zkušenosti, tak proč je nevyužít ve váš prospěch? Po obhlídce terénu a zjištění vašich představ a požadavků nám už nestojí nic v cestě. Předložíme plán a rozvrh stěhování, zajistíme potřebné krabice, boxy, fólie a balicí prostředky. S přepravovaným zbožím zacházíme více než opatrně, přesto vám můžeme nabídnout pojištění přepravovaných věcí – přece jen, jeden nikdy neví…

Stěhujeme malé i velké firmy

Přemýšlíte, jestli přestěhujeme i vaší firmu? Samozřejmě že ano. Podívejte se do našich referencí, komu jsme v poslední době pomohli se stěhováním. Stěhujeme malé, střední i velké firmy, sklady, výrobní haly, restaurace, ordinace, kadeřnictví, dílny a mnoho dalšího. Pro všechny máme řešení a nabídku našich služeb. A vy? Vy se nemusíte opravdu o nic starat, jen se těšit do nových prostor a radovat se z ušetřených peněz, času a koneckonců i zdraví.

Stěhování kanceláře s vlastními krabicemi
Stěhovat firmu s krabicemi
odstěhujeme kancelář, máme vlastní boxy a krabice.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.