Rady a tipy jak se přestěhovat

 Podívejte se, co říkají naši stěhováci z PROFIGROUP!

Pomoc od přátel nebo od stěhováků?

Jste přesvědčeni o tom, že těch pár krabic a několik kusů nábytku zvládnete přestěhovat sami se svými přáteli? Pokud máte vlastní dodávku a nejste v tomto ohledu odkázáni na pomoc druhých, varianta pomoci do přátel není až tak špatná. Pokud ale potřebujete pomoci se stěhováním a ještě nemáte dohodnutou dodávku od autopůjčovny, ale od svých přátel, buďte obezřetní.

Nejdůležitější ze všeho je mít velký vůz, do kterého vše pečlivě uložíte a bezpečně odvezete. Pomoc se stěhováním velkých kusů nábytku vám při nejhorším, když kamarádům do vašich plánů něco přijde, zvládnou i sousedé. V opačném případě doporučujeme, objednat si zkušené stěhováky

Objednejte si stěhování od PROFIGROUP

Pokud se rozhodujete, koho oslovit při stěhování, pak se obraťte na náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Se stěhováním máme bohaté zkušenosti. Na trhu působíme již od roku 2005 a svým klientům nabízíme stěhování bytů, rodinných domů, firem, kanceláří, hotelů, restaurací i výrobních hal. Kromě stěhování také nabízíme vyklízení, odvoz starých spotřebičů a skladování vašich věci. 

U nás můžete využít i sklady 

Jestliže potřebujete během stěhování uložit nějaký inventář na bezpečné místo, pak si u nás můžete objednat také sklady. Ať už sháníte pronájem skladu na několik dní nebo na dlouhodobý pronájem, naši technici vám pomohou. Pomůžeme vám se stěhováním, včetně uložení do našich moderních skladů v Praze. Skladové prostory nabízíme od 1 m2. Naše moderní sklady umožňují uskladnění osobních věcí, vybavení domácnosti i starožitného nábytku. 

Objednejte si stěhováky od PROFIGROUP

Podívejte se do našich referencí, co všechno jsme za dobu našeho působení přestěhovali, pak si objednejte stěhování a užívejte si příjemný pocit z toho, že se konečně stěhujete do vysněného domova!  

Stěhování Příbram
Stěhování levně
Stěhování po Praze

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.