Levné stěhování jedině od Profigroup

 Zapomeňte na pomoc od přátel a půjčení dodávky od známého. Raději si na pomoc pozvěte stěhováky z PROFIGROUP.

Stěhování levně? Jedině od PROFIGROUP

Jestliže se chystáte přestěhovat na novou adresu a tíží vás finanční rozpočet, nezačněte jím hýřit. Pokud si plánujete pozvat na pomoc své přátele a půjčit si auto od známého, jednoduše se může stát, že kamarádi nebudou mít zrovna v den D čas a známému se auto náhle porouchá. 

Jak stěhujeme v PROFIGROUP?

S námi ušetříte nejen za pronájem dodávky, ve které odvezete jen zlomek toho, co my v našich vlastních stěhovacích vozech. Navíc vám ušetříme velké finanční výdaje, spojené s nákupem obalového materiálu, kartonových krabic, strečových folií i stěhovacích pomůcek. Disponujeme totiž vlastními. A vše rádi zapůjčíme. 

Ceny u PROFIGROUP jsou transparentní 

U nás dopředu víte, kolik vás stěhování bude stát. Než se pustíme do díla, pošleme k vám našeho specialistu, který zhodnotí situaci, spočítá si inventář vašeho bytu a nakonec připraví stěhovací plán, časový harmonogram i cenovou kalkulaci. Domluví s vámi zapůjčení obalového materiálu. Můžeme zajistit také stěhování na klíč. To pro případ, kdy byste nechtěli plýtvat svým časem a celé stěhování nechali na nás. To pak stačí předat klíče a o vše ostatní se postaráme my. 

Chcete opravdu ušetřit? Objednejte si profi stěhování

Stěhování nemusí být nápor na nervy. Podívejte se na naše reference, kolik domácností jste již v přestěhovali a jaké postupy během stěhování v Praze a okolí dodržujeme. Náš tým stěhováků je během práce jištěn pojistkou odpovědnosti. 

stěhování Praha
stěhování levně
stěhování Plzeň

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.