Rady pro stěhování bytu

Čeká vás stěhování a vy už nyní ztrácíte hlavu nad tím, jak všechno zabalit a do čeho dát veškerý inventář svého bytu? Nezoufejte. Obalový materiál a stěhováky si objednejte u PROFIGROUP  a přečtěte si naše tipy, jak vše pečlivě zabalit. 

Stěhování v Praze? Může začít!

Stěhování na novou adresu se nezadržitelně blíží. I když se už nemůžete dočkat do svého vysněného bytu či domu, stále vás děsí představa, jak na novou adresu všechno přestěhujete a jak všechno zabalíte. Poradíme vám, jak na to!

Připravte si odkládací prostor

Dříve, než se pustíte do samotného balení, vymezte si prostor, (ideálně místnost) do které budete ukládat zabalené krabice a věci, které už nebudete potřebovat. 

Správné balení

S balením začněte systematicky. Nejdříve se pusťte do míst, které často nenavštěvujete. Půda, sklep, komora. Začněte balit věci, které aktuálně nepotřebujete. Každou zabalenou krabici na stěhování nezapomeňte pečlivě popsat. Lepší, než obaly popisovat, je označení barevnými značkami. Stejné barvy pak použijte u jednotlivých místností. Vybrali jste pro obývák zelenou? Ve směsi boxů na stěhování nebudete muset číst nápisy, pouze se budete orientovat na zelené štítky na krabicích.

Stěhování elektroniky

Speciální péči věnujte elektronice. Pokud nejste zdatní ajťáci, doporučujeme před vyndáním všech přívodních kabelů vyfotit současné zapojení, abyste pak snáze zapojili například počítač. Dále postupujte v kuchyni. Vyndejte všechny plechy z trouby, vyjezte, vyčistěte ledničku i mrazák. Nezapomeňte je zbavit námrazy a důkladně osušit. Stěhování elektrospotřebičů vyžaduje zručnost a použití kvalitních stěhovacích pomůcek. Proto stěhovákům nezapomeňte říct, jak velké spotřebiče vaše domácnost vlastní a jejich přibližnou váhu. 

Objednejte si stěhovací firmu s předstihem

Pokud už znáte termín, kdy budete potřebovat přestěhovat, pak si co nejdříve rezervujte místo v našem diáři. Budeme s vámi počítat a v den D k vám v dohodnutý čas přijede náš tým stěhováků. Zajímá vás, komu jsme v poslední době pomohli se stěhováním? Pak se podívejte na naše reference.

stěhování bytu
stěhování a demontáž skříně
stěhování rodinného domu

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.