Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Skladování a stěhování s Profigroup

02. 04. 2021
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování a skladování Praha

Sháníte osobní sklady k pronájmu v Praze? Objednejte si velikost skladové kóje podle vašich potřeb u PROFIGROUP a získejte další prostor pro uložení svých osobních věcí. Navíc získáte dvě služby od jediné firmy - skladování a stěhování.

Osobní sklady k pronájmu v Praze

Milujete moderně navržené byty, které jsou vzdušné, útulné a zařízené v minimalistickém stylu? Chcete se zbavit vysokých vestavných skříní sahajících až do stropu, ale nevíte, kam s uloženými věcmi? Moderní pražské apartmány představují ideální způsob moderního bydlení, který jste si už dávno vysnili při prohlížení katalogů o bydlení. Splnit si svůj sen o takovém bydlení nemusí být vůbec těžké. Ale co dělat, když nemáte garáž, sklep nebo jiný prostor, kam uskladnit své osobní věci?

Pro koho jsou osobní sklady určené

Osobní sklady v Praze jsou určeny primárně pro ty, kteří chtějí získat úložný prostor ve svém bytě. Zavolejte si o moderní osobní sklady do PROFIGROUP. Svým klientům nabízíme moderní skladové kóje, do kterých můžete zcela bezpečně uložit sezónní oblečení, krabice s hračkami, knihy, sportovní vybavení, pneumatiky i nábytek. Nechte si odvézt všechny nepotřebné věci k nám do skladů a získejte luxusní prostor ve vašem stávajícím bytě.

Proč si vybrat osobní sklady u PROFIGROUP

  • garantujeme neomezený přístup k vašim věcem i o víkendech a svátcích
  • nabízíme kóje od několika metrů po velké sklady
  • všechny kóje jsou moderní, čisté a suché
  • velikost skladů si můžete libovolně upravit dle potřeb
  • se stěhováním vám pomohou naši profi stěhováci

Objednejte si osobní sklady v Praze právě nyní

Ideální čas, kdy se rozhodnout pro osobní sklady v Praze je na jaře. Právě v této době se mnoho domácností pouští do jarního úklidu, malování a vytřízení nepotřebných věcí. Možná i právě u vás nastal ten čas, kdy chcete zmodernizovat své stávající bydlení. Odvezte sezónní oblečení i nepotřebné věci do našich skladů. S výběrem skladové kóje vám rádi pomůžeme, stejně tak jako se stěhováním těžkých krabic!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?