Stěhování rodinného domu

Plánujete přestěhovat svůj rodinný dům nebo vilu v Praze a okolí? Objednejte si předem naše stěhováky z PROFIGROUP a těžkou práci se stěhováním skříní nechte na nás!

Stěhování rodinného domu v Praze a okolí

Přišlo na řadu stěhování vašeho rodinného domu nebo vily a přemýšlíte, jak veškerý nábytek, elektrospotřebiče a ostatní vybavení přestěhujete? Jedna z možností, jak rychle, jednoduše a bez stresu přestěhovat váš dům, je obrátit se na naši stěhovací firmu PROFIGROUP.  Ročně stěhujeme stovky domácností, vlastníme své stěhovací vozy a naši stěhováci jsou pravidelně školeni pro stěhování těžkých břemen. S naší stěhovací firmou máme naprostou jistotu, že vše přestěhujeme v termínu a hlavně bez újmy na majetku. 

Příprava na stěhování

Nevíte si se stěhováním rady nebo nemáte čas na balení vybavení domácnosti? Objednejte si u nás stěhování rodinného domu na klíč. Náš technik k vám přijede, zhodnotí situaci, propočítá množství obalového materiálu a krabic a doporučí počet stěhováků. Ti k vám pak ve sjednaném čase přijedou a připraví nábytek i vybavení domácnosti na stěhování. Každý kus nábytku bude zabalen do stěhovací folie, vybavení interiéru pak bude bezpečně uložené do jednotlivých krabic. Ty nezapomeneme popsat pro lepší orientaci při uklízení na nové adrese. 

Jak probíhá stěhování rodinných domů

Náš tým profi stěhováků z PROFIGROUP používá při práci vlastní stěhovací vozy i stěhovací techniku. Ve voze máme rovněž nářadí na montáž a demontáž nábytku, prokladové desky na ochranu nábytku při převozu, stěhovací popruhy a kurty nezbytné pro stěhování. Při práci jsme jištěni pojistkou s vysokým plněním. A ke každé práci přistupujeme maximálně zodpovědně

Objednejte si stěhování

Přestěhujeme vás rychle a efektivně! Stěhujeme po Praze i celé České republice. Objednejte si naší stěhovací firmu PROFIGROUP a se stěhováním už si starosti nedělejte.

stěhování domu
stěhování rodinného domu
přestěhovat dům v Praze

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.