Stěhování Rudná u Prahy

Chystáte se přestěhovat v Rudné u Prahy? Obraťte se na naší profesionální stěhovací firmu PROFIGROUP. Pomůžeme vám se stěhováním těžkých skříní i z vysokých pater bez výtahu. 

Stěhování Rudná u Prahy

Čeká vás stěhování v Rudné u Prahy? Přemýšlíte už nyní, jak odstěhujete veškerý nábytek, postel, vestavné skříně a kuchyň na míru? Nedělejte si starosti spojené se stěhováním. Obraťte se na naši profi stěhovací firmu PROFIGROUP. Náš tým stěhováků je profesionálně vyškolen pro stěhování těžkých břemen, velkých skříní i těžké elektroniky. Se stěhováním máme praxi již 16 let. Stěhujeme i z těžko přístupných míst. 

Jak na stěhování Rudná u Prahy

Stěhování představuje velký nápor na nervy. Ulehčete si práci tím, že si se stěhováním necháte pomoci od našich specialistů. Stěhování rudná u Prahy naší firmou může být provedeno za vaší asistence, nebo svěřte stěhování kompletně do naší režie. Nejdříve k vám pošleme našeho technika, který na místě shlédne celý inventář. Změří i rozměry dveří, popřípadě chodeb a navrhne průběh stěhování. Vybere dostatečně velký stěhovací vůz z našeho vlastního vozového parku. Navrhne časový harmonogram a připraví nejvhodnější trasu pro stěhování. Nakonec předloží cenovou kalkulaci. 

Stěhování Rudná u Prahy podle harmonogramu

Máte klíčový termín pro odevzdání bytu na své původní adrese nebo chcete mít stěhování co nejrychleji za sebou? Náš tým stěhováků pracuje přesně podle časového harmonogramu, který vypracuje náš technik. Díky tomu se nikdy nestane, že váš dům či byt nepřestěhujeme v řádném termínu. 

Stěhování provádíme za pomocí kvalitních stěhovacích pomůcek. Podle domluvy vám můžeme pomoci s balením domácnosti i kuchyně, připravíme nábytek na stěhování. Vše vynosíme do stěhovacího vozu. Jednotlivé kusy nábytku proložíme speciálními deskami, aby nedošlo k mechanickému poškození. Nakonec vše na nové adrese vynosíme a rozmístíme dle vašich požadavků. 

Objednejte si stěhování Rudná u Prahy

Náš tým profi stěhováků z PROFIGROUP vám pomůže se stěhováním, vyklízením i skladováním. Obraťte se na nás a my se o stěhování vaší domácnosti postaráme za vás!

stěhování Rudná
stěhování, vyklízení Rudná
stěhování bytu Rudná

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.