Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování bytu 3+1 v Praze

07. 05. 2021
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Praha

Chystáte se přestěhovat svůj byt v Praze do jiné části města nebo se chcete přestěhovat do jiného města v ČR? Objednejte si naše stěhováky a se stěhováním vám pomůžeme!

Jak na stěhování bytu 3+1 v Praze

Byt o velikosti 3+1 nebo 3 KK patří už mezi větší byty. Stěhování takto velkého bytu vyžaduje plán, podle kterého jednoduše zabalíte vše potřebné, bez chaosu a nepříjemného stresu. Se stěhováním bytu 3+1 začněte již měsíc předem. Začněte u věcí, které aktuálně nepotřebujete. Sem řadíme například úložné prostory ve vyšších patrech vestavných skříní, sezónní oblečení nebo výzdobu. Pak přichází na řadu vybavení domácnosti, kuchyně a až nakonec hygienické potřeby. Doporučujeme připravit si kufr s věcmi, jako když jedete na dovolenou. Do kufru sbalte nejnutnější osobní věci, oblečení, hygienické potřeby, rychlovarnou konvici, hrnek a čaj. 

Jak provádíme stěhování bytu 3+1 v Praze

Zavolejte si do naší profi stěhovací firmy PROFIGROUP a my vám pomůžeme se stěhováním bytu 3+1 v Praze a okolí. Pošleme k vám do bytu našeho specialistu, který doporučí průběh stěhování, připraví stěhovací plán a cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení si rezervujeme místo v diáři a ve sjednaný den k vám přijedou naši profi stěhováci. Stěhování v Praze bývá náročné především z časových důvodů. Stěhování se snažíme provádět mimo dopravní špičku, kdy jsou parkovací místa zcela zaplněná a provoz v ulicích města rušný. 

Proč si objednat stěhování bytu 3+ v Praze u PROFIGROUP

  • stěhujeme vestavené skříně i kuchyně na míru
  • poradíme si se stěhováním těžkých břemen
  • půjčíme vám přepravní boxy i stěhovací krabice
  • pomůžeme vám s balením nábytku i vybavením domácnosti
  • při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti 

Další služby pro stěhování bytu 3+1 v Praze

Stěhování bytů provádíme sami nebo s vaší pomocí. Záleží na vás, jaké služby budete od našich stěhováků požadovat. Vaše přání ohledně stěhování bytu 3+1 domluvíte s naším technikem. Při stěhování takto velkých bytů doporučujeme vybrat službu stěhování bytu 3+1 na klíč. Objednejte si naší stěhovací firmu PROFIGROUP a starosti se stěhováním nechte na nás.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?