Skladování při stěhování bytu

Stěhujete se a potřebujete urgentně sehnat skladové prostory pro uložení svého nábytku a osobních věcí? Objednejte si skladové prostory podle svých potřeb u PROFIGROUP. 

Skladování v Praze pro osobní účely

Stěhování s sebou přináší určitá rizika. Například nebudete moci hned uložit všechny své věci a vybavení domácnosti na své místo. Pokud ještě nemají řemeslníci hotové všechny zednické práce, nebo ještě nevíte, které skříně vyřadíte a které poputují na novou adresu, doporučujeme vám pronajmout si skladové prostory, do kterých hravě uložíte vše potřebné.

Pronájem skladových prostor v Praze 

Naše skladové prostory v Praze jsou vám k dispozici 24 hodin denně, přístup ke svým věcem budete mít kdykoliv. Navíc si skladové prostory můžete pronajmout na krátkodobý i dlouhodobý pronájem. 

Skladové prostory jsou určené pro skladování všech osobních věcí. Neustálý monitoring kamerovým systémem garantuje nepřetržité hlídání skladové kóje. Sklady jsou čisté, moderní a suché. Využít se dají pro uskladnění sezónního oblečení, knih i cenného nábytku. 

Proč si objednat skladové prostory v Praze

  • naše skladové prostory v Praze jsou moderní, suché a čisté 
  • na výběr jsou skladové prostory od 1 m2 až po velké skladové haly
  • k dispozici vám budou vaše věci 24 hodin denně
  • skladové kóje jsou monitorovány kamerovým systémem
  • velikost skladů se dá libovolně měnit dle vaší potřeby
  • skladové prostory v Praze nabízíme na krátkodobý i dlouhodobý pronájem 

Jak objednat skladové prostory Praha

Přemýšlíte, že by se vám hodilo nějaké místo pro uložení věcí nejen během stěhování, ale také po celý rok? Ať už budete mít jakékoliv požadavky na velikost skladu nebo délku pronájmu, naši specialisté vám telefonicky pomohou vybrat nejlepší skladový prostor právě pro vás. U nás v PROFIGROUP mají uskladněné věci soukromé osoby, živnostníci i firmy.

stěhování se skladováním
stěhování a skladování Praha
sklady s odvozem v Praze

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.