Stěhování po Praze 12

Sháníte stěhováky na Praze 12? Objednejte si stěhovací firmu PROFIGROUP s dlouholetou tradicí a skvělými službami, které vám usnadní stěhování malého bytu i velké firmy!

Stěhování po Praze 12

Hledáte zodpovědné stěhováky, kteří by vám pomohli přestěhovat vaší garsonku, několika-pokojový byt, dům či firmu na jinou adresu? Pokud hledáte profi stěhování po Praze 12, doporučujeme vám, obrátit se na naši specializovanou stěhovací firmu PROFIGROUP. V oblasti stěhování bytů, komerčních prostor i skladů máme více jak šestnáct let zkušeností. Za tu dobu máme za sebou stovky realizovaných prací a mnoho spokojených zákazníků. 

Rychlé stěhování po Praze 12

Potřebujete se přestěhovat do několika dní, ideálně přes víkend? Nedělejte si starosti, jak sbalíte všechny své osobní věci, připravíte nábytek na odvoz a vyřídíte všechny potřebné dokumenty. Zavolejte si o rychlé stěhování po Praze 12 a o ostatní už se postaráme my. Svým zákazníkům nabízíme stěhování na klíč. Poradíme si se stěhováním těžkých břemen, stěhováním trezorů i historicky cenných předmětů. 

Bezpečné stěhování po Praze 12

Naši profi stěhováci jsou pravidelně školeni nejen pro bezpečí práce na pracovišti, ale také bezpečí vašeho majetku. Se všemi nabízenými službami máme bohaté zkušenosti. Ke stěhování používáme výhradně profi stěhovací pomůcky. Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým limitem plnění. V případě jakékoliv nehody ihned vyplatíme adekvátní výši peněz. 

 Proč si vybrat stěhování po Praze 12 u PROFIGROUP

  • zajišťujeme stěhování bytových i nebytových prostor
  • nabízíme možnost uskladnění vašich věcí v našich moderních skladech
  • garantujeme bezpečné stěhování i přepravu všech vašich cenných věcí
  • stěhujeme po celé ČR i do ostatních zemí Evropy
  • při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
  • naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni 

Objednejte si stěhování po Praze 12 

Už si nedělejte starosti, kdo vám pomůže odnosit těžké skříně i velké krabice z vysokých pater, nebo kde seženete dostatečně velký stěhovací vůz. Objednejte si stěhování po Praze 12 u nás. Ve sjednaném čase k vám přijedeme a odvezeme veškeré vaše vybavení na novou adresu, kde jej rozmístíme dle vašich představ.

 č.1
Stěhování po Praze
Stěhujeme v Praze

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.