Stěhování kosmetického salonu po Praze

Přemýšlíte o otevření svého kosmetického salonu na nové adrese? Objednejte si stěhování firmy u nás. Jsme profi stěhovací firma PROFIGROUP s mnohaletou praxí.

Stěhování kosmetického salonu v Praze 

Máte vyhlídnuté nové, lukrativní nebytové prostory pro váš kosmetický salon? Neváhejte ani chvilku a rozjeďte své podnikání na nové prestižní pražské adrese. Rezervujte si svůj vysněný nebytový prostor a práci se stěhováním svého kosmetického salonu ze staré adresy nechte na starosti našim profesionálním stěhovákům

Proč si na stěhování kosmetického salonu objednat PROFIGROUP

Stěhování kosmetického salonu představuje pro vaše podnikání zcela nový směr. Konečně budete mít dostatečně velký prostor pro vaše studio, získáte novou klientelu a v neposlední řadě posunete své podnikání zcela novým směrem. Se stěhováním kosmetického salonu vám rádi pomůžeme. Zavolejte si našeho technika, který přijede, zhodnotí situaci, spočítá obalový materiál, zajistí dostatečně velký vůz a připraví stěhovací plán včetně časového harmonogramu a cenové kalkulace.

V den D k vám přijede náš tým pravidelně školených stěhováků, kteří se pustí do práce. Ke stěhování používáme výhradně profi stěhovací pomůcky a při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým limitem plnění. Nabízíme stěhování na klíč. To znamená, že váš kosmetický salon přestěhujeme zcela sami, od vás budeme chtít pouze znát to, kam rozestavět vybavení kosmetického salonu na nové adrese. Práce se stěhováním a stres se vás zcela vyhne!

Výhody stěhování kosmetického salonu od PROFIGROUP

  • zajistíme kompletní stěhování vašeho kosmetického salonu
  • při práci používáme kvalitní stěhovací pomůcky a vlastní stěhovací vůz
  • jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým limitem plnění

Objednejte si stěhování kosmetického salonu u nás 

Už znáte termín, kdy se budete moci přestěhovat do vašeho nového kosmetického salonu? Zavolejte si naše stěhováky z PROFIGROUP. Dohodněte s nimi datum a čas stěhování. O vše ostatní se postaráme za vás! Zajišťujeme stěhování firem na klíč

Stěhování kanceláře Praha
Stěhování provozovny praha
Stěhování bytů Praha

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.