Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování kadeřnického salonu Praha

26. 03. 2021
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Praha

Stěhujete svůj kadeřnický salon? Objednejte si pro stěhování kadeřnictví Praha naší stěhovací firmu PROFIGROUP. Nabízíme stěhování na klíč nebo odvoz zabalených věcí na novou adresu.

Stěhování kadeřnického salonu Praha

Máte vyhlídnuté nové prostory pro váš kadeřnický salon? Vyřiďte všechny formality spojené se stěhováním svého kadeřnického studia, jako je podepsání nové nájemní smlouvy, vyřízení energií, pojištění a dalších náležitostí. O ostatní se postaráme my. Jsme profi stěhovací firma PROFIGROUP a svým klientům nabízíme stěhování na klíč. Přestěhujeme i vaše kadeřnictví.

Jak probíhá stěhování kadeřnictví

Zavolejte si našeho technika do svého kadeřnického studia a sdělte mu místo nové adresy. Náš technik spočítá obalový materiál, krabice, boxy, připraví stěhovací plán a sestaví cenovou kalkulaci. Stěhování kadeřnictví bude pro vás jako majitele tak snadné! S balením vašeho kadeřnictví vám mohou pomoci naši stěhováci. Se stěhováním začneme po pracovní době tak, abyste nemuseli přeobjednat zákazníky. V předem domluvený čas k vám přijedou naši stěhováci, kteří připraví vybavení kadeřnického salonu na přestěhování

Proč si objednat stěhování kadeřnictví u PROFIGROUP

  • zajistíme kompletní stěhování kadeřnického salonu
  • při stěhování jsme jištěni pojistkou s vysokým plněním
  • ke stěhování používáme profi stěhovací pomůcky a obalový materiál
  • zajišťujeme stěhování nebytových prostor na klíč

Objednejte si stěhování kadeřnického salonu právě nyní

Pro stěhování kadeřnického salonu si objednejte naše stěhováky. Jsme firma s mnohaletou praxí v oboru. Stěhujeme nebytové prostory a k tomu používáme své vlastní stěhovací pomůcky i stěhovací vůz. Rezervujte si termín a my k vám přijedeme s týmem stěhováků, kteří se o stěhování vašeho kadeřnického salonu postarají. Podívejte se na naše reference a sledujte, které nebytové prostory jsme v Praze stěhovali.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?