Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování all inclusive

06. 06. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
nakládka stěhování

Jednou z našich služeb je také stěhování all inclusive. Využívají ji především majitelé rozlehlých bytů, velkých domů, či firem v Praze.

Rozhodne prohlídka

Stěhování all inclusive začíná prohlídkou domu či bytu. Náš technik se zákazníkem projde celou nemovitost a přesně si definují zákazníkovy představy o stěhování. Na základě této diskuze pak náš technik stanoví potřebný počet pracovníků a předpokládanou cenu za stěhování.

Velký rozdíl

I běžné stěhování se snažíme pro zákazníka udělat s co největším komfortem. Stěhování all inclusive má však přeci jen velkou nadstavbu. Ta spočívá v tom, že zákazníkovi ulehčíme nejen samotný akt stěhování, ale odpadnou mu i úmorné hodiny před a po stěhování při balení a vybalování, které jsou vlastně nejvíc náročné.

All inclusive

Stěhování all inclusive začíná pro naše pracovníky donesením krabic a skládáním věcí. Vše se pečlivě popíše, uzavře a odnese do vozu. Pak už následuje běžná činnost - nakládka, převoz a vykládka. A po vykládce opět již zmíněná nadstavba - vybalování věcí z krabic do nábytku.

Stěhování v Praze

Luxusní nábytek je vždy pečlivě zabalen do několika vrstev bublinkové fólie a v případě skleněných vitrín či zrcadel i do kartonu a deky. Ke stěhování používáme popruhy a molitanové rohy. Ochrana vašich věcí je pro nás absolutní prioritou, stejně jako pevného vybavení vašeho bytu - futra, podlaha, zdi.

Bez stresu

Nepřidělávejte si zbytečně stres. Nechte vše na nás a vy kromě změny adresy nepoznáte, že jste absolvovali stěhování! Ušetřené fyzické a psychické síly pak můžete plně využít k zútulnění nového bytu.

Kontaktujte nás

Máte zájem o službu stěhování all inclusive? Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou, na všechny dotazy vám rádi odpovíme. A myslete na to, že stěhování, to má být především radost z nového bydliště.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?