Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování na klíč nejen pro firmy

25. 10. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování drahých přístrojů Praha

Nechte stěhovací starosti stěhovákům

Stěhování je jako běh na dlouhou trať. Neuskuteční se za pár hodin, ale většinou trvá několik dní. Tedy ne samotný přesun, ale příprava a poté vybalování určitě.

Když se řekne stěhování, tak těm, kteří se ještě nestěhovali, se vybaví den, kdy k vám přijede stěhovací auto se stěhováky a začne přesun vašich věcí do nového bydliště. Jenomže celý proces je trochu delší.

Začněte výběrem termínu

Když se rozhodnete přestěhovat, budete jako první řešit otázku: KDY. Termín je také to první, co po vás bude chtít vědět stěhovací firma. Pak už začne celý kolotoč povinností, jehož největší část bude tvořit balení věcí do krabic. Pokud budete mít zájem, můžeme vám krabice půjčit.

Ale pak je tady i další možnost - celému procesu stěhování se zcela vyhnout! Jak na to? Je to jednoduché. Objednejte si stěhování na klíč nebo také stěhování all inclusive.

V čem spočívá stěhování na klíč

Takové stěhování je pro zákazníka zcela nenáročné. Vybere si jen termín, kdy chce stěhování uskutečnit, předá nám klíče a pak už se jen může začít těšit na nové bydlení. Co bude během stěhování dělat, je jen na něm. Může sedět na židli a koukat, jak práce ubíhá. Nebo jít do práce jako kterýkoliv jiný den, nebo vzít rodinu na výlet.

Během tohoto času se naši stěhováci postarají o kompletní přesun domácnosti na novou adresu. Naši stěhováci zabalí věci ze skříně, koupelny, obýváku i ložnice. Prostě zcela dle přání zákazníka.

Zavoláme vás až bude hotovo

Stěhováci od Profigroup mají za sebou stovky stěhování. Stěhujeme nábytek, krabice, kuchyňské linky, drobnosti. Prostě odstěhujeme vše, co je potřeba. K práci používáme kvalitní obalový materiál a disponujeme novým vozovým parkem od firmy Iveco.

Se stěhováním na klíč máme spoustu zkušeností a také spoustu spokojených zákazníků. Stěhujeme po Praze, v Berouně, Příbrami, Kladně i menších obcích. Stěhujeme byty, domy i firmy. Nebojíme se žádné výzvy.

Kontaktujte nás

Jsme vám k dispozici každý den od 7 do 21 hodin. Kontaktujte nás s vaší poptávkou a my vám zdarma odešleme naší cenovou nabídku. Pojďte do toho s námi!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?