Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování strojů a přístrojů

12. 11. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty
stěhování přístrojů

Jsme specialisté na vše kolem stěhování v Praze i ve Středočeském kraji. Nejčastěji stěhujeme v Praze na sídlišti Řepy, Barrandov, Stodůlky nebo Zbraslav. Kromě domácností stěhujeme také firmy.

Stěhujeme stoly i přístroje

Naše firma má několik stálých zákazníků ze zdravotnictví, stavebnictví nebo výzkumu. Zajišťujeme dopravu pro drahé přístroje nebo drobný stavební materiál. Máme k dispozici vozy s hydraulickým čelem, takže nakládka přístrojů je bez problémů a velice rychlá.

Během dopravy je vše pojištěno

Máme pojištění pro případ jakékoliv závady, ale proti poškození je náklad samozřejmě vždy pečlivě ochráněn. Používáme molitanové rohy, kurty, deky, bublinkovou fólii, kartonáž i jistící tyče. Zdravotnické přístroje vozíme do Brna, Liberce i Českých Budějovic. Autodopravu dokážeme zajistit do jakéhokoliv města v České republice.

Stěhování firem na klíč

Pro velké národní firmy zajišťujeme přesun veškerého vybavení na klíč, tedy bez pomoci zaměstnanců zákazníka. Dokážeme demontáž i opětovnou montáž stolů, skříně, pohovek, gaučů. Používáme kvalitní obalový materiál a řadu pomůcek, které celé stěhování zrychlují a šetří tak zákazníkovi peníze.

Kladné reference od zákazníků

Během stěhování se snažíme navodit příjemnou atmosféru. Náš kolektiv pracovníků je proškolený, slušně vychovaný a česky mluvící. Máme řadu spokojených referencí ať už od zákazníků, kterým jsme stěhovali byt nebo kterým jsme stěhovali firmu. Kontaktujte nás i vy.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?