Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Žádnou paniku, je to jen stěhování!

06. 12. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty
stěhování zbraslav

Zapomeňte na černé scénáře, neposlouchejte lidi, kteří sami nestěhovali. Stěhování je hračka a rozhodně vás nevyčerpá finančně, ani fyzicky.

Buďte na stěhování připravení a odpočatí

Berte stěhování jako životní výzvu, ale nedělejte z něj zbytečnou vědu. Mějte na paměti, že jak se na stěhování připravíte, tak bude samotné stěhování i probíhat. Pokud podceníte přípravu, bude se stěhování neúměrně protahovat. Když začnete včas balit krabice, případně demontovat větší kusy nábytku, nic vás nezaskočí.

Stěhování s Profigroup, to je stěhování se vším, co k tomu patří. Kdykoliv před stěhováním se můžete obrátit na operátora nebo při stěhování pak na šéfa party. Nebojte se jakéhokoliv dotazu.

Zkušení stěhováci vás odstěhují nejen v rámci Prahy (Stodůlky, Zbraslav, Smíchov, Barrandov, Podolí, Braník a další čtvrti), ale i mimo ni. Stěhujeme do Berouna, Příbrami, Benešova, Písku a dalších měst či obcí.

Stěhování domácností a firem

Ke stěhování domácností jezdíme s partou dvou až šesti pracovníků, dle potřeby. Používáme kvalitní obalový materiál a řadu pomůcek. Popruhy a bublinková fólie jsou samozřejmostí.

Stěhování firem je naší hlavní činností. Jsme specialisty na stěhování kanceláří i celých kancelářských budov.

Zachovejte klid. Všichni naši pracovníci mluví česky, jsou to fajn kluci, se kterými se určitě domluvíte.

Neváhejte využít našich služeb stěhování, vyklízení nebo autodopravy. Praha a Středočeský kraj. To jsou naše cílové nebo startovní destinace.

Na vás je nás kontaktovat. Buď mailem nebo telefonicky, je to na vás. O vše ostatní kolem stěhování se pak již postaráme!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?