Stěhování podle plánu

Stěhování je náročnější, než se očekává. Zvládněte tuto vyčerpávající práci podle rad našich zkušených stěhováků z PROFIGROUP a vyhnete se nepříjemnostem, stresu i nečekaným situacím!

Nebalte příliš velké krabice

Základní pravidlo pro stěhování zní: Nebalte příliš velké krabice! Obraťte se na naše stěhováky z PROFIGROUP, kteří vám pro balení půjčí krabice i boxy. Tyto krabice na stěhování jsou navrženy tak, aby udržely určitou hmotnost. Obecně platí, že do malé krabice nebalte více než 23 kg, do střední krabice 30 kg a do velké krabice 32 kg. Extra velké krabice by se měly používat na objemné předměty (ložní prádlo, polštáře, peřiny, oblečení). 

Zabalte nože a další ostré předměty

Pokud nebudete dbát na správné zabalení a zajištění ostrých předmětů, může to vést k pořezání při balení či rozbalování. Ostrý předmět může také proříznout karton a bude nebezpečný pro další náklad i naše stěhováky. Pro větší ochranu stočte zabalený předmět ještě do utěrky a upevněte gumičkou.

Připravte si plán

Zvedání těžkých věcí je součástí procesu pohybu, bohužel také ale způsobuje velké namáhání svalů a kloubů, zejména okolo páteře. Abyste toto riziko snížili, nezvedejte těžké věci, pokud vyloženě nemusíte. Pokud si věci stěhujete sami, naplánujte si, jak zorganizujete naložení věcí do vozu. Díky tomu nebudete přenášet krabice a nábytek více, než je nutné.

Objednejte si stěhovací firmu

Abyste stěhování zvládli bez zbytečných průtahů, je dobré, obrátit se na stěhováky, kteří vám se stěhováním maximálně pomohou. Naše stěhovací firma PROFIGROUP vám půjčí stěhovací krabice, připraví stěhovací plán a náš technik vám spočítá cenovou nabídku ještě dříve, než si nás pevně rezervujete. S námi bude stěhování v Praze i okolí snadné a bez nečekaných dalších výdajů. Podívejte se na naše reference, komu jsme v nedávné době se stěhováním pomohli, a rezervujte si u nás termín s předstihem. 

kvalitní stěhování
stěhování Praha
levné stěhování

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.