Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhujete se? Co zvládnete svépomocí

02. 05. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Profigroup

Stěhujete svůj byt či dům a přemýšlíte, zda vše zvládnete sami? Poradíme, jak postupovat při stěhování svépomocí a na co už doporučujeme pomoc od odborníků. 

Stěhování svépomocí

Rozhodnete-li se pro stěhování svépomocí, určitě bude velkým faktorem pro toto rozhodnutí, ušetřit nějakou tu korunu navíc. Čeká vás však mnohem více starostí a námahy. Budete muset sehnat veškerý obalový materiál, jako jsou krabice, pytle, lepicí pásky či bublinková fólie. Vše buď zakoupíte, půjčíte od stěhovací firmy, nebo vás čeká obcházení obchodů a shánění krabic od banánů.

Pokud se rozhodnete pro pomoc od našich zkušených stěhováků z PROFIGROUP, veškerý obalový materiál získáte od nás zdarma. Půjčíme vám i několik krabic navíc, pro případ potřeby. Náš technik s vámi přímo na místě projde plán stěhování a propočítá vše, od vynesení nábytku, po jeho uložení na místo na nové adrese. Navíc získáte cenový rozpočet, který je od této chvíle konečný. S námi budete přesně vědět, kolik za stěhování u PROFIGROUP zaplatíte. 

V den stěhování

Den D je klíčový. Na ten je nutné si pořádně odpočinout. Zajistěte si hlídání pro děti a domácí mazlíčky, bez nich probíhá stěhování mnohem hladčeji. S naším technikem jste už od první schůzky u vás doma domluveni, co chcete odvézt a co zvládnete sami. Během dne nechte stěhováky dělat jejich práci, oni sami nejlépe vědí, co a jak. Průběžně i na konci proveďte dostatečnou kontrolu.

Po nastěhování

Při vybalování se teprve ukáže, jak moc jste byli při plánování důslední. Čím lépe se vám podařilo organizovat balení a samotné stěhování, tím méně práce nyní budete mít. Nezapomeňte také svoji novou adresu nahlásit příslušný obecní úřad, zdravotní pojišťovnu, finanční úřad, úřad práce, školy a školky vašich dětí, dodavatelé energií, vaši banku a pojišťovnu, lékaře a všechny, kteří vám dodávají jakékoliv služby a předplatné. V neposlední řadě pak také všichni, kdo by vás mohli chtít navštívit.

Rezervujte si termín u našich stěhováků

Se stěhováním vám pomohou naši stěhováci. Objednejte si nás termín a my vám pomůžeme přestěhovat celou domácnost. Podívejte se na naše reference, komu jsme se stěhováním v Praze a okolí v nedávné době pomohli. 

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?